7 експертних ідей дизайну домашнього офісу фен-шуй

Проводити години, працюючи на дивані, на кухонному острові чи в інших місцях, які не оптимізовані для вашого комфорту, може бути не найпродуктивнішим заняттям. Наприклад, огляд літератури показав, що якість нашого внутрішнього середовища тісно пов’язана з продуктивністю та задоволенням від роботи. Так само, як новий одяг для тренувань може спонукати нас частіше відвідувати спортзал, домашній офіс за фен-шуй може допомогти нам працювати ефективніше.

01з 07

Визначте свою ціль

По-перше: чого саме ви намагаєтесь досягти, перебуваючи у домашньому офісі? Перш ніж розставляти будь-які меблі, запитайте себе: Яку функцію виконує мій домашній офіс?. Наприклад, чи збираєтеся ви витрачати більшу частину свого часу на написання, маркетинг, веб-дизайн або бухгалтерію? Або, можливо, ви більше орієнтовані на мистецтво чи музику? Якщо ви запитаєте себе, що ви будете робити у своєму домашньому офісі, це почне створювати міцну основу в енергетичному полі вашого офісу.

Потім усуньте непотрібний безлад і виберіть меблі, які сприятимуть вашій продуктивності та зосередженості, коли ви перебуваєте в цьому просторі. Іноді менше означає краще. Отримавши відповідь на це початкове запитання, запитайте себе: Скільки функціональних меблів мені дійсно потрібно в моєму офісі?. Вкладення часу у створення офісного середовища, яке говорить про рівень поваги, мотивації та зростання, який ви собі уявляєте, є одним із найкращих і найпростіших способів привнести хорошу енергію фен-шуй у ваш простір.

02з 07

Розмістіть свій стіл у керівному місці

Розгляньте, де найкраще розташувати свій стіл і будувати звідти. Розташуйте свій стіл у найкращому керівному місці у вашому домашньому офісі. Відповідно до принципів фен-шуй, це може означати наявність міцної стіни позаду вас, а також деяких рослин (також відомих як елемент дерева) для підтримки. Встановлення командної позиції дозволяє вам буквально, енергійно та метафорично побачити та відчути, хто та які можливості наближаються.

Таким чином, розташування вашого столу може символізувати уникнення співпраці з невигідними діловими партнерами та підписання контрактів чи угод, які є односторонніми.

Крім того, намагайтеся не розташовувати свій стіл під стельовими балками, вентиляторами або біля виступаючих країв стін. Це вказівки на енергію «ша» або виснажливу життя ци. Симптоми з точки зору фен-шуй можна розпізнати як відчуття втоми, розгубленості або легкого емоційного виклику.

Однак не потрібно повністю обмежуватися розташуванням свого столу, оскільки вам потрібно ознайомитися зі своїм офісом, щоб побачити, які зони дозволяють найкраще керувати посадою, і продовжувати звідти. Якщо у вас буде чіткіше уявлення про функції вашого офісу та зрозумієте, які предмети меблів вам потрібні, ви зможете визначити розташування меблів.

03з 07

Зосередьтеся на функції

Плануючи свій домашній офіс, нагадуємо думати практично. Пам’ятайте, що потрібно враховувати призначення офісу та визначитися з типом і кількістю необхідних меблів. Це заощадить ваш час, гроші та зменшить стрес. Інвестуйте в підтримуюче офісне крісло, особливо якщо ви плануєте сидіти кілька годин на день.

Експерт також застерігає від робочого простору, який виконує занадто багато функцій, що може захаращувати ваш стіл і головний простір. Ще одна проблема в процесі фен-шуй полягає в тому, що ви ділите свій домашній офіс із занадто великою кількістю людей. Навчіться встановлювати здорові межі. У мене були клієнти, які ділилися своєю офісною шафою для документів, столом та іншими засобами зберігання разом зі своїми дітьми. результат? Іграшки, малюнки та домашні завдання зайняли їхній офіс, створюючи метушню, що відволікає увагу з обмеженим простором для зберігання».

04з 07

Внесіть енергію та світло

Є кілька принципів фен-шуй, яких ви можете дотримуватися, щоб принести більше енергії у свій простір. Переконайтеся, що у вас хороша циркуляція повітря. Коли погода хороша, сміливо відкривайте вікна, а якщо не можете, подумайте про придбання очищувача повітря (особливо якщо у вашому домашньому офісі немає вікон).

Допущення природного світла, що проникає в офіс, підвищує продуктивність праці . Якщо вам вдасться зайняти командну позицію, яка дозволить вам підтримуватися міцною стіною, бачити двері офісу без перешкод і мати вид назовні, це потрійна перемога.

Зробіть усе можливе, щоб не розміщувати свій домашній офіс у підвалі.

Експерт з фен-шуй додає, що додавання справжніх рослин покращує енергію будь-якого офісу, природним чином очищаючи повітря, зменшуючи стрес і покращуючи спілкування: Бамбук, бостонська папороть, англійський плющ і каучукові дерева — чудові варіанти. Включно з парою зображень підтримка членів сім’ї або інших людей, які надихають вас, є ще одним чудовим прискорювачем енергії.

05з 07

Вирішіть проблему безладу та зберігання

Крім того, вирішення ваших потреб у сховищі та обмеження візуального безладу може підвищити вашу продуктивність. Зрозумійте використання вашого офісу, і ви знатимете, який тип сховища потрібен. Чи потрібні вам друковані копії? Якщо так, шафи для файлів і шафи, як правило, пропонують великий простір для зберігання. Можливо, найкраще підійде низька книжкова шафа або простий стелаж уздовж стіни. Якщо ви хочете більше зв’язатися з цифровою епохою, ви може зберігати файли на вашому комп’ютері та зовнішньому диску.

Коли сумніваєтеся, зберігайте те, що вам потрібно, і відпустіть те, що вам не потрібно. Це може здатися елементарним, але це надзвичайно потужна звичка, яка виходить за межі вашого фізичного, розумового, емоційного та енергетичного тіла.

06з 07

Вибирайте зважені кольори та матеріали

Окрім планування, Серрано також рекомендує звернути увагу на кольори та матеріали у вашому просторі.

Прямокутний дерев’яний стіл зазвичай є найкращою рекомендацією у фен-шуй. Цей матеріал приносить природну енергію у ваш простір, а також культивує живильну та яскраву енергію. Якщо ви віддаєте перевагу стоячому столу, подумайте про те, щоб дослідити дерев’яний дизайн. Загалом, розмір, стиль і колір залежать від загальної структури кімнати та передбачуваного офісного середовища. Як примітка, ви також можете розглянути можливість придбання столу з м’якими або закругленими краями, навіть якщо він має прямокутну або L-подібну форму.

Що стосується вибору кольору, експерт з фен-шуй пояснює, що це залежить від вашої сфери роботи. Загалом офісні приміщення, які вимагають письма, математики та природничих наук, виграють від кольорів стін у відтінках синього, зеленого або навіть бежевого. Вони вважаються сильним кольоровим фоном. Звідти ви можете підкреслити офіс творами мистецтва, освітленням , рослини, килимки та все інше, що вам потрібно, щоб досягти найкращої концентрації та продуктивності. І все ж прагніть до того, що називається «гармонійним поєднанням кольорів». Щоб посилити енергію в кімнаті, додайте теплі кольори, як-от червоний, жовтий і помаранчевий — це чудові кольори для творчості.

07з 07

Виховуйте свої цілі візуально

Загалом, створіть середовище, яке виділяє вас професійно та особисто. Ваш вибір декору на підсвідомому рівні є енергетичним розширенням того, що ви приваблюєте. Наприклад, коли я тільки починав свій бізнес, я знав, що мої основні клієнти будуть з регіону Нью-Йорка, але мені було цікаво розширити свій фен консалтингова фірма shui, щоб досягти національної та міжнародної клієнтури. Щоб узгодити цей намір із оточенням мого домашнього офісу, я вирішив показати антикварну карту світу. За короткий період часу я почав залучати клієнтів за межі Нью-Йорка.

Експерт з фен-шуй зазначає, що визначення того, що ви хочете привернути, і візуальне відображення цих цілей у вашому просторі може вплинути на вашу загальну мотивацію та подальший успіх. Фен-шуй заохочує вас дізнаватися більше про себе та відкривати необхідні знання, навички та зв’язки, які потребують розвитку для досягнення ваших цілей. Роблячи це, ви стаєте більш допитливими, мотивованими, натхненними та продуктивними. Ці іскри інтересу можуть потім візуально транслюватимуться у вашому офісі, щоб запропонувати велику кількість корисних психологічних підказок.

Прокрутити вгору