13 ідей спальні для пар, які потребують натхнення

Коли ви боретеся через довгий робочий день, чи часто вам сниться, як ви падаєте в ліжко, і уявляєте себе блаженним сном як мотивацію? Ваша головна спальня – це ваше святилище, тож саме в ній ви можете проводити більшу частину свого часу, прикрашаючи та вдосконалюючи. Але проблема постає під час оформлення основної спальні як пара, яка не завжди може дійти згоди щодо декору.

Основна спальня

Термін «Основна спальня» зараз широко використовується для опису найбільшої спальні в будинку, оскільки він краще відображає призначення простору. Багато ріелторів, архітекторів, дизайнерів інтер’єрів та Асоціація стандартів нерухомості визнали потенційно дискримінаційні конотації в терміні «майстер». Дізнайтеся більше про нашу обіцянку різноманітності та інклюзивності .

Особливо для новоспечених пар оформлення спальні має бути результатом командної роботи, щоб створити простір, який вам обом справді подобається. Хороша новина полягає в тому, що вам і вашому коханому не обов’язково погоджуватися в усьому, коли справа доходить до дизайну, і, доклавши трохи зусиль, ви все одно можете навчитися стилізувати спальню подружжя, яка вам обом подобається, зробивши простір інтимним.

Ми зібрали кілька наших улюблених ідей і запросили кількох експертів, щоб отримати від них поради щодо ідей декорування кімнати для пар.

01з 13

Виберіть обов’язковий елемент

Один із способів почати — з’ясувати, який предмет обов’язковий для вас обох.

Це може бути чудовим способом знайти спільну мову, закласти основу для декору вашої спальні та визначити, де слід йти на компроміс, а де ні. Заохочення пар до компромісів у сферах, які для них не є найважливішими, може полегшити процес поєднання стилів дизайну, якщо пара не поділяє той самий стиль.

02з 13

Зберігайте це сучасним

Якщо ніхто з вас не має особливих почуттів щодо стилю дизайну вашої спальні, подумайте про сучасний, обтічний вигляд. Елітна сучасна спальня досить скромна, щоб сподобатися більшості, але при цьому відчувати себе шикарною, елегантною та гостинною.

03з 13

Залишайтеся простими

Коли справа доходить до простих ідей декорування спальні для пар, інколи мінімалістичний вигляд є саме тим, що вам потрібно. Зменшивши декор у вашій основній спальні, ви можете створити чудовий, затишний простір і уникнути будь-яких зіткнень між різними смаками та стилями дизайну. Збереження основного дизайну також є чудовим способом зробити вашу спальню інтимною, зосереджуючись менше на меблях і більше на вашому партнері.

04з 13

Вибирайте нейтральні кольори

За словами Паппаса, нейтральні колірні схеми найкраще підходять для спальні пари. Нейтральний відтінок не тільки підходить до різних стилів дизайну, але й може стати заспокійливим вибором у вашій спальні. Спальня не призначена для розумового стимулювання; це місце, де ви повинні знайти достатньо відчуття спокою, щоб добре виспатися.

05з 13

Додайте бра з кожного боку

Декор спальні має бути не просто красивим, а й функціональним. Розміщення стильного бра з обох боків ліжка не тільки додає нотку стилю, але й допомагає збалансувати освітлення. Це ключ до створення комфортного дизайну. Для пар, які організовують невелику спальню, чудовою порадою є зробити так, щоб відстань між кожною стороною кімнати була рівною: залиште місце для прогулянок з обох боків ліжка, додайте місця для зберігання для кожного партнера та подбайте про те, щоб обидві сторони відчували себе комфортно.

06з 13

Не бійтеся змішувати стилі

Однією з найкращих ідей дизайну спальні для пар є включення елементів стилю кожної людини. Хоча може здатися малоймовірним, що ви та ваші партнери можуть якось поєднатися в гармонії, це можливо. 

Коли простори змішаного дизайну продумано підібрані та збалансовані, вони можуть бути найнеймовірнішим, унікальним уявленням про власника. Трохи ризикнувши та поєднавши неймовірні дизайнерські тенденції (скажімо, максималізм і сканді, наприклад), можна створити ідеальний персоналізований простір для пари.

07з 13

Внесіть земні елементи

Один із найкращих способів допомогти спальні відчути себе заземленим і заспокійливим – додати в простір зелені. Навіть якщо лише один із вас має зелений палець, важко не любити щодня прокидатися біля стіни свіжого, яскравого рослинного життя.

08з 13

Знайдіть спільну тему

Якщо ви виявите, що змішування різних стилів дизайну просто не працює, спробуйте знайти один ключовий елемент, який буде переплітатися по всьому простору.

Знайти спільну нитку важливо, щоб простір не вийшов з рівноваги», — каже Паркінсон. «Незалежно від того, чи буде це через колірну палітру чи текстиль, знайдіть спосіб, щоб два стилі спілкувалися один з одним.

Якщо ви поєднуєте сучасний і бохо стилі, але ваше ліжко та килим кричать про сучасність, подбайте про те, щоб ваші світильники та декоративні подушки виглядали більш бохо.

09з 13

Додайте твір мистецтва, який вам подобається

Знайти спільну мову у вашій спальні є ключем до створення гармонійного дизайну. Виберіть разом гарний витвір мистецтва або знайдіть жетон з однієї з ваших відпусток, який вам обом подобається, і помістіть його попереду та в центрі. Це може стати чудовою відправною точкою для спільного декорування решти вашої кімнати.

10з 13

Використовуйте свічки

Мало що додає більше романтики чи атмосфери так легко, як це робить свічка. Витратьте кілька свічок із запахами, які вам обоє подобаються (це головне!) і розставте їх по всій кімнаті на тумбочках або комодах, щоб легко відчути романтику.

11з 13

Акцент на текстуру

Після того, як ви домовилися про те, які стилі дизайну поєднати, настав час додати атмосфері трохи романтики. Є багато способів додати романтики в декор спальні для пар, але, на думку Паппаса, один із найкращих способів – це текстура.

Моя головна порада — зважати на текстури, які ви використовуєте. Шари затишних ковдр, різноманітні свічки або освітлювальні прилади з регулюванням яскравості, квіти та красивий килимок, який обґрунтовує простір, — усе це допомагає привнести романтику в спальню.

12з 13

Додати місця для сидіння

Якщо у вас є простір, додавання акцентного крісла у вашу спальню може стати чудовим способом надати кімнаті більше корисного простору як для вас, так і для вашого партнера. Незалежно від того, чи використовуєте ви його для приготування вранці чи читання книги ввечері, зона відпочинку в основній спальні може додати багато елегантності (тільки не дозволяйте їй зникнути під купою білизни).

13з 13

Змішайте своє настінне мистецтво

Не всі мають однакові смаки до мистецтва, але Паппас вважає, що один чудовий спосіб обійти це – прикрасити стіни незвичайним мистецтвом. Я завжди була великою прихильницею мистецтва, яке захоплює вас зненацька. Деякі з її улюблених ідей? Колекція «його та її» капелюхів, вінтажний килим, прикріплений до стіни, або цікавий тримач для рослин, що звисає зі стелі.

Прокрутити вгору