Як освітити твій будинок? ТОП 5 трендів освітлення

Освітлення має важливе значення в домі: дізнайтеся про тенденції освітлення

Кімната з чудовим оздобленням, але без хорошого освітлення, не є гарним дизайном. Освітлення має важливе значення для нашого дому. Це важливо для створення середовища, щоб зробити його затишнішим і навіть функціональнішим. Ознайомтеся з 5 найкращими тенденціями освітлення, як функціонального, так і декоративного.

Латунь

Латунь давно використовується в освітлювальних приладах, з кожним роком вона стає світловим трендом у сфері дизайну інтер’єру. Латунь додає виробам пишності та модернізму, завдяки чому вироби виглядають унікально. Ця концепція завжди буде позачасовою, незалежно від того, живемо ми в епоху мінімалізму, а також у більш ексцентричну епоху, вона підходить будь-якій.

Геометрія

Використання геометрії в освітленні часто використовується в дизайні інтер’єру вже три роки поспіль, але цього року це вказано як світловий тренд. Деталі шестикутної форми набули великої популярності в освітленні, нагадуючи бджолині стільники, як і багатокутні, які часто використовуються в центрі стелі чи стін.

Декоративне освітлення

Не будучи серед трендів освітлення з найбільшою функціональністю, однак ці елементи створені не для освітлення, а радше для прикраси, щоб зробити більш привабливий дизайн. Їх часто використовують для створення певної атмосфери, оскільки вони не освітлюють багато, але надають кімнаті більше шику та розкоші.

Чорний колір

Чорний колір повернувся в тренди освітлення 2022 року. Він почав використовуватися більше минулого року та дуже добре працював у більш нейтральному та мінімалістичному дизайні. Це перетворює базовий дизайн на набагато елегантніший дизайн, а чорний завжди залишається чорним, завжди добре виглядає.

Ексцентризм

Одним із головних трендів освітлення цього року є лампи, повні ексцентризму. Прості кімнати, де лампа є основною частиною проекту. Ми можемо порівняти цю тенденцію з тенденцією бонсай, кілька років тому використання бонсай у будинках було дуже поширеним, то що, якщо ми подумаємо про «бонсай», який росте на стелі? Так, незвичайна лампа, велика і дуже привертає увагу.

Прокрутити вгору