5 порад, як створити ідеальний осінній будинок

Надихніться цими порадами, щоб створити ідеальний осінній будинок!

Осінь, дні стають коротшими, дерева змінюють колір із зеленого на помаранчевий, червоний і золотий. Тож постає запитання: які тенденції дизайну інтер’єру, щоб спокійно провести зиму в комфортному та затишному домі? Я залишаю тут найкращі поради щодо ідеальної осені.

Теплі кольори

Переважно теплі відтінки білого та сірого, відтінки чорного з відблисками синього та відтінки піску. Ідеальний осінній декор для дому – це природні кольори з яскравим фоном.

Елегантна палітра нейтральних кольорів бореться з недоліком сонячного світла. Крім того, він відбиває сильне зимове сонце, освітлює будь -яке приміщення та підсилює його освітлення.

Додати природних насичених кольорів

Природні темні тони, такі як земляно-зелений, колір кориці та нічний синій, — це розкішний і елегантний спосіб вивести інтер’єр будинку назовні. У цьому сезоні природні кольори з коричневими пігментами – обов’язкова палітра для гармонійного осіннього декору будинку.

Яскраві осінні кольори

Гірчично-жовтий, помаранчевий, сієнна, фіолетовий і рожевий — пігменти, які ви повинні додати до свого проекту інтер’єру. Проблиски електричних тонів скрасять ваш осінні дім і пом’якшать стриману колірну гамму.

Природа всередині

Природа — ще одна модна риса осіннього домашнього декору. Це може проявлятися різними способами, від кольорів до матеріалів і навіть у рослинності.

Ось чому біофільний дизайн став домінувати в проектах інтер’єру. І ця осінь/зима нічим не відрізнятиметься. Горщики з рослинами та цілі кімнатні сади – це здоровий тренд дизайну інтер’єру та чудовий спосіб наблизити вас до природи так само, як і природні матеріали, волокна та землисті кольори.

Затишний текстиль

Кілька шарів тканин і зручні текстури є ще однією модною особливістю осіннього декору для дому. Але що таке зручні тканини? Окрім того, що вони м’які на дотик, вони менш стійкі до бактерій, легко миються та підходять для домашніх тварин і дітей.

Прокрутити вгору