эклектика в интерьере1

Спірний стиль еклектика в інтер’єрі

Стиль еклектика в інтер’єрі має на увазі поєднання тих елементів декору та аксесуарів, які в іншому стилі будуть абсолютно несумісні.

Стиль еклектика не можна віднести ні до античним, ні до сучасних, він коливається між ними двома. Популярність цей стиль почав набирати ще з початку минулого сторіччя. Цьому стилю властиве оригінальне суміщення різних форм, що не мало ніколи раніше. Він уражає індивідуалістів, які створюють собі жодних стереотипів. Чимось цей стиль схожий із постмодернізмом, а також стилем хай-тек. Цей стиль містить у собі елементи та інших стилів. Це для тих людей, яким подобається одночасно кілька різних стилів.

Кольори переважають, зазвичай, світлі.

На стінах вітається розміщення картин, фотографій та інших аксесуарів. Замість шпалер часто використовується фарба. На відміну від стилів модерн, консерватизм та інших, у стилі еклектика часто використовуються яскраві кольори. Однак достаток аксесуарів також буде недоречним.

еклектика в інтер'єрі2

Стиль еклектика в інтер’єрі не обмежує вас у використанні матеріалів.

еклектика в інтер'єрі3

Якщо в стилі кантрі, консерватизм, класика всі матеріали мають бути натуральними та екологічними, то в цьому стилі можна використовувати будь-які матеріали. Крім фарби, на стіни можна наклеювати всілякі шпалери, навіть із тканини. Головне при облаштуванні інтер’єру в стилі еклектика – знати міру і не створювати сильно яскравої, заставленої всякими дрібницями кімнати. У виборі покриття для підлоги також відсутні обмеження. В інтер’єрі можна використати і килими. Стеля і підлога найкраще виглядатимуть у не дуже яскравих кольорах. Вік і призначення меблів також не мають значення, вони цілком можуть поєднуватися з рештою інтер’єру.

Важливо також підійти з повною відповідальністю до вибору аксесуарів, оскільки вони є однією з важливих складових стилю еклектика.

еклектика в інтер'єрі

Головне, щоб усі складові інтер’єру гармоніювали один з одним незалежно від віку, призначення, функціональності. Вибравши для свого інтер’єру стиль еклектика, ви повинні розуміти, що тепер він заграє яскравими фарбами та принесе до вашого життя дозу позитиву.

еклектика в інтер'єрі
Прокрутити вгору