индустриальный стиль

Індустріальний стиль в оформленні квартири

У сорокових роках ХХ століття зародився індустріальний стиль. Інша назва – лофт.

Основою ідеї була переустановка промислового приміщення на житлове. Незабаром виник і індустріальний стиль в оформленні квартир.

Дослівно, «лофт» перекладається, як «горище». Як лофт можуть виступати верхні склади промислових підприємств або їх старі прибудови. Велика увага звернена на планування: важливі високі стелі, бетонні балки, велике за розмірами приміщення та великі вікна.

В індустріальному дизайні відсутня дорога обробка стін, вони залишаються цегляними та потертими, але кладка акуратна та рівна, бетонні перегородки та арки залишаються та обігруються.

Зовні будівля здається запустілою – у цьому особливість стилю

Варто пофарбувати цегляні стіни в насичену текстуру, поставити сучасні меблі з побутовою технікою та повісити кілька арт-картин та світильників, як кімната набуває унікального лофт-інтер’єру. Часто високі стелі обігруються сходами, що з’єднують два поверхи в одній великій кімнаті.

Окрему увагу потрібно звернути на меблі: вони повинні бути не обов’язково дорогими за ціною, але виглядати розкішно.

Індустріальному стилю притаманні великі шкіряні коричневі або пісочно-жовті кутові дивани, сучасні книжкові високі стелажі, оригінальне оздоблення ванної з вінтажними ніжками, помітні картини та багато живих зелених рослин.

Основу колірної гами становить червона червоно-жовтогаряча цегляна стіна, темно-сірі бетонні перегородки.

Підлога дерев’яна, меблі темно-коричневі, чорні, деякі елементи та вставки з металевим блиском. Кілька яскравих соковитих фотографій або картин, у кутах — рослини з великим зеленим листям або тонкими деревцями в оранжевих горщиках. В інтер’єрі велика кількість гострих агресивних металевих кутів, наприклад, на кухні, важких затемнених стель, але відкрите планування і великий простір, який обігрується вікнами нестандартних розмірів з рамами чорного відтінку.

Прокрутити вгору