ампир в интерьере

Ампір в інтер’єрі

Тим, хто мріє про розкішний і злегка аристократичний інтер’єр, варто звернути на увагу стиль Ампір в інтер’єрі.

Цей стиль зародився ще у вісімнадцятому столітті, але й досі залишається «шалено» популярним і затребуваним серед великих шанувальників шикарної класики.

Меблі, які застосовуються в цьому стилі, відрізняються розкішністю і елегантністю, але геть-чисто позбавлені будь-якої зручності.

Така данина цьому стилю. Ніжки крісел та стільців рекомендовано мати з вирізаними фігурками різних тварин чи птахів. Ще одна перевага стилю Ампір у тому, що він складається з множинного використання в собі елементів античності (колони, сфінкси, левові лапи, грифони та античні герми), які часто можна було зустріти на шафах, комодах, диванах та інших меблях.

Стиль Ампір в інтер’єрі ретельно відноситься до пород дерев, що використовуються для меблів. Це мають бути лише цінні та благородні породи дерев, що підкреслюють загальний шик інтер’єру будинку.

Що стосується елементів декорування, то стиль Ампір дуже багатий на бронзові та позолочені масивні вироби.

Також вітаються світильники з різноманітними тканинними абажурами, тканинні плафони на люстрах та тканинне драпірування на стінах замість шпалер.

Непогано буде виглядати в цьому стилі і масивні шкіряні меблі (адже це частина класичного стилю, який і став першоджерелом ампіру).

Стиль Ампір в інтер’єрі, як правило, віддають перевагу людям, трохи схильним до самотності. Тому, краще буде не дуже темна колірна гама. Темні кольори можуть значно знижувати настрій, якщо будуть у постійному оточенні. Також, не варто перевантажувати кімнату та інтер’єр, загалом, занадто великими предметами (мається на увазі елементи декорування).

Цей стиль оформлення інтер’єру виглядає дуже респектабельно, і чітко підкреслить витонченість вашого смаку.

Прокрутити вгору