17 фантастичних ідей сходових поручнів

Сходові перила – це елемент безпеки зі строгими вимогами будівельних норм і правил, покликаний забезпечити безпеку під час переміщення різними поверхами вашого будинку. 

Чи плануєте ви встановити сходові поручні своїми руками з використанням або без використання економічного набору поручнів для сходів або найняти архітектора для створення нестандартних сходів з нуля, вибір сходових поручнів є важливим дизайнерським рішенням, яке може встановити тон для вашого простору.

У той час як застарілі сходові перила минулих десятиліть можуть зробити будинок втомленим і занедбаним, класичні стилі, що добре збереглися або відновлені, додають чарівність і характер старовинного будинку. Сучасні сходові перила можуть додати велику дозу стилю новому будинку або зробити старий будинок сучасним.

Зверніть увагу на ці сходові поручні в різних стилях, матеріалах та конфігураціях, які надихнуть вас на створення власного проекту.

1. Сучасний будинок

Металеві перила з чорним хрестом надають цій зручній сімейній вітальні від дизайнера Емілі Хендерсон, вишуканий сучасний вид фермерського будинку. Білі стіни контрастують із ефектними темними поручнями.

2. У стилі ар-деко

Дизайнер інтер’єрів Мішель Зальц-Сміт у співпраці з місцевим майстром створила єдині у своєму роді перила сходової клітки у стилі ар-деко для даного будинку. «Нам подобається привносити архітектурні нюанси до таких несподіваних місць, як перила», — каже Зальц-Сміт. «При визначенні силуету поручнів слід враховувати негативний простір. Воно також має добре поєднуватись з іншими ключовими елементами дизайну».

3. Індустріальний чорний

У цій переобладнаній кухні, графічні чорні сходи додають індустріальний відтінок світлої та повітряної атмосфери яскравого кухонного простору.

4. Залізні зливки

У цьому гірському притулку від Design by Emily Henderson все було спроектовано з урахуванням простоти, включаючи поручні сходів із чорного заліза. “Ми зробили його таким простим і гладким, без будь-яких декоративних деталей, – пише Хендерсон у своєму блозі, – за винятком дерева нагорі, яке поєднується з деревом на підлозі”.

5. Білий та яскравий

У цій просторій, залитій світлом вітальні від дизайнера Емілі Хендерсон прості, незаймані білі лінійні перила обрамляють сходи всередині та зовні багаторівневого простору та служать огорожею для нижнього рівня. Поруччя мають такий тонкий профіль, що майже зникають у сонячному просторі, залишаючи акцент на видах, меблях та декорі.

6. Скульптурні сходи

У цьому сучасному інтер’єрі від Kara Mann скульптурні білі сходи є монументальним акцентом, який додає розкішні контури та органічний вигляд нейтральному простору. Блискуча біла закрита конструкція сходів доповнена мінімалістськими чорними поручнями, які повторюють вигини сходів від поверху до поверху, додаючи контрасту.

7. Стіна з дерев’яних планок

У цьому будинку, відремонтованому Jen Talbot Design, сходи, що охоплюють кілька поверхів, включає прості поручні та стіну з дерев’яних рейок від підлоги до стелі, що пропускають повітря та світло. Jen Talbot послався на теплі тони дерева існуючих сходів з помаранчевим диваном. В іншому вона дотримувалася нейтральної палітри чорного та кремово-білого кольорів, у якій акцент робився на скульптурні меблі з вигинами, що контрастують з лінійними лініями сходів.

8. Горіх та скло

У цьому відреставрованому старовинному таунхаусі в Лондоні збережено оригінальне планування будинку, а не простір відкритого планування. Дизайнери створили відчуття простору та відкритості, оновивши сходи з використанням теплого горіха та скла, яке забезпечує прозорість та дозволяє світлу проникати у коридор. Змішані матеріали здаються свіжими та сучасними, але обтічний дизайн виглядає досить позачасовим, щоб служити довго.

9. Сітка

На другому поверсі того ж лондонського таунхауса, який був показаний вище, компанія Scenario Architecture створила грайливий сімейний лаунж-простір, освітлений мансардними вікнами. Вигнуті сталеві стіни та сходи в морському стилі закріплені сіткою – дивовижним вибором матеріалу, який виконує роль поручнів сходів з відчуттям відкритості. Проект демонструє, який вплив може зробити зухвалий вибір дизайну на ваш простір.

Домашні майстри повинні дотримуватися будівельних норм і правил і проконсультуватися з професіоналами, перш ніж використовувати нетрадиційні матеріали для створення сходових поручнів.

10. Виготовлена ​​на замовлення сталь

У цьому британському будинку, відремонтованому лондонською компанією Cousins ​​& Cousins ​​Architecture and Interior Design , зроблені на замовлення скульптурні сталеві сходи створюють візуальний інтерес і пишні вигини з індустріальним відтінком, створюючи міцну сходову огорожу, яка одночасно є безпечною. .

11. Мінімаліст

У цьому будинку, відремонтованому в північному Лондоні від Merrett Houmøller Architects, металообробна фірма Design + Weld побудувала мінімалістичні сучасні сходи та балюстраду, використовуючи натяжний дріт у поєднанні з вирізаною лазером рамою та виготовленими на замовлення кріпленнями з ЧПУ.

12. Синій метал

У цій квартирі за межами Прато, Італія, відремонтованої для молодої пари компанією Deferrari + Modesti, залізні сходи з синім порошковим покриттям були задумані як зразок «мікроархітектури», що створює фокус у просторі. Перила складаються із залізних прутів та пофарбованого перфорованого листового металу різної конфігурації, що дозволяє світлу проходити через сходову клітку та між поверхами.

13. Червона сталь

Блискуча червона сталь з порошковим покриттям та металева сітка з дроту створюють захоплюючий дух індустріальний центр у цьому легкому та просторому будинку, відремонтованому від компанії OreStudios із Сіетлу.

14. Квадратні сходи

Лондонська слюсарна фірма Design + Weld розробила цю винахідливу концепцію «квадратних сходів» для приватного клієнта. Геометричний дизайн включає серію квадратів, що утворюють нетрадиційні перила з вбудованим сховищем для книг.

15. Скло, що плаває

Ці прозорі сходи замінюють звичайні сходові перила товстими листами прозорого скла, які створюють ефект ширяння.

16. Натяжний дріт

17. Нова класика

Коли ваш будинок прикрашають оригінальні сходи, найкращий вибір сходових поручнів – зберегти історію та елегантність існуючих деталей. Показовий приклад: цей чудовий відремонтований парк Слоуп у Брукліні із коричневого каменю від JMorris Design. Свіжий шар білої фарби дозволяє сяяти красиво виконаним прикрасам, а чорна фарба на поручнях створює контраст та графічну виразність.

Прокрутити вгору