10 особливостей французького провінційного стилю

Люди часто гадають, що французький провінційний стиль не може бути включено до сучасного будинку, але якщо правильно зрозуміти ключові елементи естетики дизайну, це цілком можливо.

У 17-му і 18-му століттях місцеві виробники меблів на півдні Франції почали імітувати багато прикрашені меблі, що вироблялися на той час у Парижі, використовуючи доступніші матеріали, які були їм доступні. Французький провінційний стиль «кантрі» набув ширшого поширення після Першої світової війни, коли солдати повернулися додому, натхненні видом сільських заміських будинків, які вони бачили на півдні Франції.

Оскільки французький провінційний стиль (іноді званий французьким сільським стилем) поєднує в собі багате різьблення, молдинги та декоративне коване залізо з простими текстурами та міцними меблями, його відтворення може бути заплутаним стилем. Головне, він орієнтований на поєднання краси та елегантності з рисами сільського, сільського стилю .

Щоб допомогти вам стилізувати французький провінційний будинок, ось 10 ключових елементів французької провінційної естетики.

1. Дерево в інтер’єрі

Ця обідня зона поєднує в собі простоту та вишуканість, характерні для французьких провінційних будинків. Дерев’яний обідній стіл і м’які стільці у сільському стилі створюють простоту, а підлога з натурального дерева та вишукана палітра кольорів створюють класичний шарм.

2. Натуральні теплі тони

Вибір колірної палітри для дому у французькому провінційному стилі включає натхнення від природи. Популярні кольори для французького заміського інтер’єру включають білий, нейтральний, сірий, кремовий, рум’яний і світло-блакитний.

Інтер’єри цього будинку точно відповідають французькій провінційній естетиці з сільським використанням дерева, багато прикрашеною люстрою і нейтральною палітрою кольорів.

3. Паркет

Паркет – невід’ємна частина французького будинку у провінційному стилі. Найпоширеніший спосіб укладання паркету – візерунок “ялинка”, хоча існує безліч інших візерунків. Наприклад, у цьому французькому заміському будинку є складніший малюнок підлоги з французького дуба.

4. Ефектний кухонний острів

Будучи серцем будинку, кухня у французькому стилі матиме центральний острів , часто в тому ж відтінку або оздобленні, що й решта шафи. Беріть приклад із цієї чудової острівної лави з класичними панелями та мармуровою стільницею. Підвісні каструлі та сковорідки також є візитною карткою цього стилю.

5. Шафа

Біла шафа в задній частині цієї вітальні в заміському будинку в провінційному стилі відома як гардероб. Хоча історично він створювався для зберігання зброї, зараз він частіше використовується як гардероб або місце для зберігання дорогоцінного фарфору. Типовий спосіб відрізнити шафу від шафи-купе полягає в тому, що вони, як правило, прикрашені багато прикрашеним різьбленням.

6. Коване залізо

Ще одним поширеним елементом у будинках французького провінційного стилю є коване залізо. Звивистий, хитромудрий метал часто поєднується з мармуровими і дерев’яними елементами в меблів, використовується як сходові перила і в низько висять люстрах.

Свічники з кованого заліза також були дуже поширені та додавали нотку вишуканості та сили французькому провінційному стилю.

7. Акценти на золото

Латунне золото і теплі тони віддають перевагу французьким провінційним будинкам, наприклад, старовинне дзеркало і бра над каміном у цій вітальні, надають теплоті білим і сірим тонам по всьому будинку.

8. Ніжки кабріоль

Ніжки кабріоль, що зародилися в древньому Китаї, на меблів знову з’явилися у Франції на початку 18 століття і сьогодні є однією з найвідоміших рис французьких меблів у провінційному стилі.

Говорять, що основна ніжка меблів згинається назовні, а ніжка згинається всередину, на дизайн вплинула природна форма тварин.

9. Відкриті балки

Оскільки відкрита деревина зазвичай використовується у французьких провінційних будинках, відкриті дерев’яні балки на стелі є торговою маркою сільських заміських будинків, натхненних французькою мовою.

Склепінчасті дерев’яні стелі, французькі двері, кам’яні каміни та лиштва — все це елементи, які створюють велич цього заміського будинку у французькому стилі.

10. Старовинні меблі

Для тих, у кого більш сучасні будинки, які не можуть включити паркетну підлогу та відкриті стельові балки у свій естетичний дизайн, все ще є способи включити французький провінційний стиль. А саме через антикварні меблі та декор.

Прокрутити вгору