francuzskij-stil-v-interere_2

Відмінні риси французького стилю в інтер’єрі

Сприйняття сучасного французького стилю в інтер’єрі полягає у класичній для нього формі розкоші, але більш стриманої та ненав’язливої.

francuzskij-stil-v-interere

Відмінність і в присутності деяких елементів недбалості та легкого безладдя, який привносить в інтер’єр специфічну особливість. Створити такий штучний хаос не просто з урахуванням ідеальної розстановки всіх елементів декору.

Очевидно, що в когось може не викликати захоплення класичний французький килим або своєрідна туаль де жуї.

francuzskij-stil-v-interere_1

Тому варто розглянути кілька важливих складових французького стилю в інтер’єрі:

— Варто пам’ятати, що французький інтер’єр, насамперед втілення розкоші, шику та блиску;

– Аксесуари та посуд, виконані у французькому стилі переважно з фарфору, кришталю з використанням бронзи та позолоти, а також з характерним орнаментом та візерунками;

– Меблі переважно з дерева, у світлих або темних, але натуральних кольорах, з кованими і вигнутими ніжками, вони не повинні бути масивними і громіздкими, а навпаки, створювати відчуття легкості і простору;

— Наявність в інтер’єрі достатньої кількості текстилю. Це вид дизайну, в якому із різноманітністю тканини неможливо переборщити. Тканину можна використовувати практично скрізь, навіть при обробці стін.

— Дзеркала і ще раз дзеркала без цього елемента не існує французького дизайну;

— Використання ліпнини надасть характерного французького акценту.

francuzskij-stil-v-interere_3

Ще однією привабливою і одночасно відмінною рисою французького стилю дизайну є можливість використання антикварних меблів та елементів декору . Однак, у первісному вигляді ці предмети використовувати не рекомендується, варто надати їм тонкого французького акценту.

Унікальний та оригінальний, тонкий та ніжний, розкішний та багатий. Це стиль, який кожен оцінить.

Для того щоб інтер’єр у французькому стилі виглядав правдоподібно, винятково красиво і неповторно, необхідно з головою поринути в атмосферу Франції, її історію та оцінити принадність та чарівність навіть найменших деталей.

Прокрутити вгору