zheltyj-cvet-v-interere_5

Жовтий колір в інтер’єрі: ідеї для використання

Життєрадісний жовтий колір завжди сприймається вкрай позитивно, тому в інтер’єрах міських квартир він викликає лише позитивні емоції, сприятливо впливаючи на психіку та знімаючи втому, що важливо за умов метушливого ритму життя.

Цей колір асоціюється з сонцем, літнім теплом, тому цілком зрозуміло бажання використовувати жовтий колір в інтер’єрі по максимуму.

Але все ж таки, надто активне використання відтінків жовтого, може призвести до розвитку зворотного ефекту: колір буде обтяжувати, викликати роздратування і втомою тому вкрай важливо продумати гармонійні колірні комбінації – лише в такому разі колір радуватиме погляд.

Відтінків у жовтого кольору чимало: він може бути як насиченим, яскравим, так і блідим, пастельним. В інтер’єрах використовують, як правило, найстриманіші варіанти: грушевий, золотистий, молочний відтінки.

У плані поєднання з іншими кольорами використання жовтого кольору в інтер’єрі можна охарактеризувати як «гнучкий» варіант, його легко вписати в багато колірні рішення. Вкрай вдалими варіантами можна вважати такі:

zheltyj-cvet-v-interere_4

• Жовтий та білий . Світле та легке поєднання, що підходить для оформлення інтер’єрів кухонь, спалень, дитячих кімнат. Ця комбінація виглядає ненав’язливо, у приміщенні, оформленому в такій гамі, приємно перебуває: відчувається затишок та теплота.

zheltyj-cvet-v-interere_3

• Жовтий та блакитний . Досить яскраве рішення, дуже життєрадісний варіант. Така гама чудово підходить для оформлення дитячої кімнати хлопчика, ванної кімнати, кухні.

zheltyj-cvet-v-interere_2

• Жовтий та зелений . Це поєднання виглядає дуже натуральним, оскільки часто зустрічається у живій природі. Свіжість і ненав’язливість даної колірної гами дозволяє використовувати її у приміщеннях будь-якого типу: у спальнях, віталень, дитячих кімнатах та кухнях.

zheltyj-cvet-v-interere_1

• Жовтий та сірий . Пастельний відтінок жовтого у поєднанні зі світло-сірим кольором виглядає сучасно та стильно, тому такий варіант можна використовувати для приміщень, оформлених зі стилем мінімалізм або хай-тек. Так само це рішення відмінно підійде для оформлення кімнати підлітка.

zheltyj-cvet-v-interere

• Жовтий та червоний . Яскраво, сміливо, але гармонійно! Часто поєднання використовується при оформленні класичних інтер’єрів (як жовтий виступає золотистий відтінок), можна застосовувати ці два кольори в оформленні дитячих кімнат (але краще ввести третій і третій відтінок – нейтральний).

Іноді жовтий колір в інтер’єрі використовується не як основний колір, а як додатковий акцент інтер’єру, що також може виглядати виграшно: використання декору та аксесуарів жовтого кольору приносить у приміщення життєрадісну, позитивну атмосферу.

Прокрутити вгору