Як легко спроектувати дім у французькому стилі, щоб він виглядав шикарно

Якщо ви втрачаєте свідомість від будинків у французькому стилі, але думаєте, чи зможете ви коли-небудь зробити так, щоб ваш власний будинок виглядав віддалено так само елегантно, як простори, якими ви захоплюєтеся в Інтернеті, відповідь – так.

Ми поговорили з дизайнерами, які надали усілякі корисні поради щодо дизайну, які допоможуть вам втілити своє бачення в життя. Нижче ділимося ключовими кроками, яких слід виконати, щоб миттєво додати у свій простір усі види паризького гламуру.

01з 06

Скажіть «Так» нейтральним вигнутим меблям

Якщо ви хочете створити дім у французькому стилі, ви, безперечно, захочете придбати стильні сидіння.

У Франції вітальня — це мистецтво життя. Для основного елемента, такого як диван або крісла, виберіть нейтральний колір, який витримає випробування часом, але зробіть його цікавим, додавши привабливі текстури або форми, які створять відчуття вишуканості.

Вигнуті меблі, які мають важливий момент, є переможцем у дизайні.

Це місце, щоб залишитися, оскільки воно привносить інтерес і рух у дуже класичні апартаменти у французькому стилі.

02з 06

Зверніть увагу на свій вибір освітлення

У будь-якому випадку, вже зніміть цей блах, будівельний світильник і замініть його на щось тепле та класичне. Чудовий спосіб привнести відчуття шику та тепла в дім, натхненний французькою мовою, — це поєднати класичні предмети з яскравими предметами, такими як освітлювальні прилади.

Ніщо так не говорить про «французький дім», як люстра чи підвіс, особливо у вітальні чи обідній зоні. Оскільки ви не хочете, щоб ваш простір виглядав занадто застарілим, зосередьтеся на виборі світильників із сучасними елементами та геометричними формами.

03з 06

Підніміть повсякденні речі

Не бійтеся все одно використовувати повсякденні предмети у своєму домі. Візьмемо, наприклад, високий табурет для бістро. Це предмет, який ви, ймовірно, знайдете на прилавках більшості шикарних французьких кухонь, але на піднесеному рівні. Красиві лінії, благородний матеріал, плюшеві тканини — вони допоможуть створити невимушену, але надзвичайно шикарну атмосферу вашої кухні.

04з 06

Обов’язково повісьте мистецтво

Якщо ви любите принти та картини, ви вже маєте чудовий старт. Будь-який шикарний французький дім матиме вибране мистецтво. Це місце, де власники будинків можуть по-справжньому виразити свою особистість, тому я б порадив людям знайти твори мистецтва, які справді резонують з ними, а також подумати про цікаве місце для них.

Картини, звичайно, виглядають красиво, якщо їх повісити на стіну, але коли вони менші, вони раптом набувають певної безтурботності, яка є досить чарівною. Помістіть їх,наприклад, на димохід — до того ж, це справді не стане більш французьким, ніж це.

Не знаєте, де знайти вишукані твори мистецтва? Блошині ринки та вінтажні магазини можуть стати чудовими ресурсами, коли справа доходить до оцінки привабливих робіт за доступними цінами.

05з 06

Покажіть декілька квітів

Наступного разу, коли ви побачите букет, який кличе ваше ім’я, купіть його. В усіх гарних французьких будинках є квіти. Проте у їх аранжуванні є ціле мистецтво.

Є два способи зробити так, щоб вони виглядали шикарно та легко. «По-перше, подумайте про сезонні квіти, різнокольорові, нічого, що виглядає занадто надмірно; по-друге, про вазу не слід думати пізніше. Для мене немає нічого прекраснішого, ніж польові квіти (або квіти, що виглядають дикорослими) у гарно створеній вазі.

06з 06

Збирайте гарний скляний посуд

Вперед і насолоджуйтеся покупками скляного посуду. На мій погляд, основний штрих легкого шикарного французького дому полягає в посуді та посуді для напоїв, який ви використовуєте.

Звісно, ​​ваші повсякденні предмети не мають бути чимось вишуканим, але обов’язково придбайте гарні знахідки, якими ви будете користуватись, коли до вас прийдуть друзі. Гарно підібрані красиві речі додадуть стільки краси та краси вашій вечері.

І не турбуйтеся про пошук відповідного набору. Секрет того, як зробити його вишуканим, але не задушливим? Наважтеся комбінувати.

Прокрутити вгору