Будинки в ремісничому стилі: історія та простота їхнього класичного характеру

Будинки в стилі ремісників – це класичний тип будинків, що характеризується плануванням, натхненним бунгало, і вигадливим, чарівним дизайном. Зазвичай вони мають детальну дерев’яну обробку, великі криті передні ґанки та колони, що підтримують передню частину даху. Будинки ремісників, як правило, мають висоту від одного до двох поверхів (деякі мають дворівневе планування) і датуються кінцем 19 століття, коли на архітектурний дизайн тієї епохи вплинув рух мистецтв і ремесел. Рух застосовувався до багатьох творчих пошуків, включаючи ландшафтний дизайн, архітектуру та стиль інтер’єру, які сприяли створенню сучасних будинків ремісників, з якими ми знайомі сьогодні.

Як символ простоти в домі, Craftsmans мають функціональні плани підлоги та деталі, які роблять їхні кімнати придатними для різних дизайнів, стилів декору та використання. Ось що вам слід знати про те, як з’явився цей стиль, його ключові характеристики та чого очікувати в інтер’єрі будинку ремісника.

Будинки в ремісничому стилі характеризуються типом архітектури, який походить від руху мистецтв і ремесел середини 19 століття. Вони характеризуються широким низьким плануванням, двосхилими дахами, відкритими планами поверхів, дерев’яним каркасом і передніми ґанками з опорними колонами та відкритими кроквами.

Що робить будинок у ремісничому стилі?

Будинки Craftsman створені для простого будівництва та нагадування будинків столітньої давнини. Вони мають стиль бунгало з великою кількістю відкритого простору та вікон, що забезпечують природне освітлення. Вони також мають відносно невелику площу, включаючи лише один або два поверхи (другий поверх зазвичай розташований під дахом). Ці будинки, як правило, широкі, короткі та мають екстер’єри з відкритими кроквами, балками та дерев’яною обробкою.

Зовні проекти Craftsman найлегше впізнати за двосхилими дахами з широкими карнизами, які простягаються на кілька футів від зовнішніх стін будинку, під якими часто можна знайти крокви або мінімальні декоративні кронштейни. На відміну від крутих фронтонів на своїх вікторіанських аналогах, ці будинки, як правило, мають менш виражений, м’який нахил на дахах. Спереду карниз простягається досить далеко, щоб створити критий ганок із конічними колонами для підтримки.

Будівельні матеріали для будинку справжнього майстра сягають природного світу: дерево, штукатурка, камінь і сільська цегла є найпоширенішими матеріалами, які використовуються для облицювання. Великі мансардні вікна можуть розташовуватися над кількома вікнами, а оригінальні будинки часто мають декоративні вітражі. Коли справа доходить до кольору, багато сучасних будинків Craftsman все ще містять спрощені землисті тони свого походження, але також часто можна побачити оновлені будинки, пофарбовані в сучасні кольори та яскраві відтінки.

Будинки Original Craftsman є чудовим вибором для невеликих сімей, оскільки вони зазвичай мають дві-три спальні та скромні вітальні; однак деякі сучасні стилі побудовані для розміщення більшої кількості мешканців.

Всередині планування будинків Craftsman розроблено для функціональності. Ймовірно, ви знайдете відкриту вітальню, яка з’єднується з їдальнею або багатофункціональним приміщенням, і меншу кухню в задній частині будинку. Використання натуральних матеріалів продовжується всередині будинку з акцентами на камені або дереві ручної роботи та вбудованими архітектурними елементами, такими як полиці, сидіння та шафи. Будинки ремісників використовували відкриті плани поверхів задовго до того, як вони стали прохолодними, наголошуючи на практичному дизайні, який не лише дозволяє їхнім власникам легко пересуватися, але й забезпечує добре освітлення та контроль клімату.

У головній зоні вітальні буде камін, а якщо будинок має другий поверх, ймовірно, ще один камін буде в найбільшій спальні. Стелі були низькими, щоб допомогти зберегти тепло, що додає відчуття затишку в цих будинках.

Ось загальні риси будинку в стилі ремісників

Зовні:

 • Дизайн бунгало
 • Поступово двосхилий дах
 • Великий критий парадний ганок
 • Опорні колони
 • Оголені крокви або балки
 • Деталізована дерев’яна обробка
 • Вітражі
 • Дерев’яна черепиця або сайдинг
 • Ліпні акценти
 • Земляні та нейтральні або яскраві яскраві кольори

Інтер’єр:

 • Функціональне планування
 • Паркетні підлоги
 • Відкриті зони вітальні та їдальні
 • Арки
 • Лиття з дерева

Історія будинків у ремісничому стилі

За своєю конструкцією будинки Craftsman створені для створення простіших, химерніших часів. Вони виникли у відповідь на вікторіанський архітектурний рух з кінця 1830-х до початку 1900-х років, який зосереджувався на екстравагантній архітектурі та вишуканих деталях.

У середині 19 століття, після десятиліть спостережень, коли промислова революція радикально змінила світ, почався рух мистецтв і ремесел. Британські архітектори та художники почали виступати проти дизайну та нижчої якості товарів масового виробництва, і ці ідеали швидко поширилися на Сполучені Штати.

Це сприйняття естетики ручної роботи доіндустріального світу не потрапило до Сполучених Штатів до початку 20-го століття. Його популяризував журнал під назвою The Craftsman, який продавав креслення житлових будинків відомого дизайнера меблів Arts and Crafts Густава Стіклі. Прості дизайни Стіклі різко контрастували з вишуканими вікторіанськими стилями, які були популярними в той час, і незабаром зародилася американська дизайнерська течія.

Сьогодні проекти Craftsman все ще дуже популярні серед покупців та орендарів житла. Їхні оригінальні відкриті планування дозволяють мешканцям насолоджуватися історичним шармом із комфортом сучасних планів. Оскільки їхні плани прості та функціональні, можна легко прикрасити дім Craftsman у різноманітних стилях, що допомогло їм залишатися фаворитами шанувальників більше століття.

Різні типи будинків ремісничого стилю

Хоча термін «майстер» спочатку застосовувався виключно до будинків, побудованих за кресленнями Стіклі, сьогодні він охоплює низку стилів, побудованих із деякими характерними рисами його проектів. Якщо ви фанат архітектури, вам пощастило — будинки ремісників зберегли свою популярність від Східного узбережжя до Каліфорнії, і цей стиль можна знайти в багатьох регіонах Сполучених Штатів. У своїй основі будинки в стилі прерій, місійне відродження та бунгало є частиною руху ремісників.

Оригінальні будинки майстрів

Будинки справжніх ремісників сягають кінця 19 століття до 1930-х років. Доглянутий дизайн все одно матиме землисті, нейтральні кольори зовнішнього вигляду, а іноді поряд із основним дерев’яним сайдингом міститиме акценти з каменю, цегли чи ліпнини.

Хоча багато інтер’єрів було відремонтовано з моменту їх будівництва, фірмові елементи все ще присутні в багатьох будинках Craftsman. Шукайте дерев’яну обробку на дверях і вікнах (яка не була пофарбована), ліпнину та паркетну підлогу. Вітражі або свинцеві скла є популярним декоративним акцентом, характерним для оригінальних будинків.

Будинки в прерійному стилі

Найпопулярніші на Середньому Заході, ці будинки включають низьке планування, характерне для оригінальних проектів Craftsman. Спроектовані архітектором Френком Ллойдом Райтом будинки в стилі прерій вирізняються яскраво вираженими горизонтальними лініями та широкими розлогими планами. Сучасні версії часто мають великі вікна, низькі або плоскі дахи та криті передні ґанки, а також можуть включати другий поверх.

Ці будинки, як правило, мають більш прямокутну форму, ніж Craftsman, з меншою кількістю декоративних зовнішніх акцентів і більшою функціональністю, щоб злитися з пагорбами регіону. Спираючись на історичний дизайн Craftsman, будинки в стилі прерій зазвичай мають більш сучасний вигляд, який краще підходить для сучасного декору та меблів.

Будинки відродження місії

Рух мистецтв і ремесел не просто прагнув зберегти популярні стилі дому Східного узбережжя: хоча ви не можете відразу впізнати їх як стиль ремісників, будинки Mission Revival є варіацією класичного дизайну під впливом Південно- Заходу Ці будинки також можна знайти в таких районах країни, як Техас, Каліфорнія та Флорида, завдяки поширенню Руху за відродження іспанської колонії.

Будинки відродження місії зазвичай мають такі деталі, як біла ліпнина зовні, глиняна черепиця та вбудовані арки. Цей стиль відзначив Стіклі в «Майстері» , і він був названий на честь церков регіону, які вплинули на його житлову архітектуру (подібно до багатьох оригінальних вікторіанських проектів). Ці будинки можуть мати вигнуті форми на своїх двосхилих дахах, але зазвичай нагадують стандартні будинки Craftsman, побудовані з різних регіональних матеріалів.

Будинки Бунгало

Подібно до постійно популярного дизайну котеджів, на будинки-бунгало можуть впливати різноманітні регіональні стилі, і зазвичай вони визначаються більше плануванням, ніж архітектурними деталями. Бунгало, як правило, є одноповерховими будинками (але можуть мати прихований другий поверх під дахом) із практичними, химерними планами. На других поверхах зазвичай є мансардні вікна, щоб світло потрапляло в спальні на верхньому поверсі.

Якщо ви шукаєте бунгало, то, швидше за все, виявите, що більшість конструкцій включають криті веранди або веранди, щоб збільшити житловий простір, незважаючи на невелику площу в приміщенні. Як і Craftsman, бунгало стали популярними в Сполучених Штатах на початку 1900-х років, коли рух мистецтв і ремесел поширився по всій країні.

Прокрутити вгору