25 будинків сучасної архітектури, в яких ми хотіли б жити

Будинки в старовинному стилі не для всіх (та й у будь-якому випадку їх не так багато), а сучасний будинок містить багато пишноти в іноді скромній, а іноді в потойбічній упаковці.

Сучасна архітектура — це загальний термін, який охоплює все, починаючи з кінця 20-го століття і закінчуючи сьогоденням. Це не стиль як такий, оскільки це прийняття сучасних практик і теорій. Заха Хадід та І. М. Пей є сучасними архітекторами, чиї роботи ви бачили в центрі уваги або повторювали в музеях і галереях, але є високий шанс, що нова будівля на вулиці у вашому тихому передмісті також є прикладом сучасної архітектури. 

Сучасний дім — це втілення сьогодення, який часто працює з використанням сучасних матеріалів і методів, щоб бути максимально екологічним. Хоча він бере деякі мотиви та елементи з більш декоративних стилів, він надає перевагу функції над формою заради форми.

Перегляньте 25 сучасних будинків, щоб надихнути на створення будинку вашої майбутньої мрії.

01з 25

Однотонний мінімалізм

Мінімалізм – основа сучасного дизайну. Монохромний білий і сірий колір і нейтральна деревина допомагають цьому великому будинку не виглядати шумно.

02з 25

Впустіть більше світла

Чудовий спосіб пропускати більше світла та не дати вашим вхідним дверям виглядати сиротами, вирізати вікно довжиною до дверей стало можливим і простим завдяки сучасному монтажу та ізоляції. 

Тільки не робіть цього, якщо ви намагаєтеся сховатися від сусідів. 

03з 25

Виберіть правильний сірий

Сірий колір, який колись вважався депресивним, тепер набуває свого часу на сонці разом із сучасною архітектурою. Просто переконайтеся, що вибрали хороший. Блакитні відтінки цього відтінку надають прохолоди простому дому.

04з 25

Виходьте на новий рівень

Плоскі дахи є поширеними в сучасній архітектурі, і якщо ви будуєте під нахилом, використовуйте ландшафт у своїх інтересах. Ця багаторівнева доріжка додає драматичності та зелені цьому простому будинку.

05з 25

Зосередьтеся на підлозі

Сучасний не означає нудний. Як доказ, подивіться на те, як чисті лінії, геометричні візерунки та форми створюють стильну вітальню на відкритому повітрі, в якій нічого не бракує (за винятком, можливо, місця, де можна покласти свій коктейль).

06з 25

Подвоїти це

Маленькі зовнішні ліхтарі мають тут великий вплив і допомагають погляду переходити вниз від вершини даху до відповідних стільців внизу. Багатоярусна мінімалістична палуба зберігає задній двір відкритим і підтримує потік зсередини назовні.

07з 25

Не забудьте додати контраст

Увага до деталей і монохроматичні колірні схеми визначають сучасний стиль. Цей будинок додає інтересу завдяки невеликим виразам, таким як ілюмінатор біля вхідних дверей і світле дерево.

08з 25

Відкритий простір

Якщо ви хоч п’ять хвилин дивилися HGTV, то знаєте, що сучасні будинки мають багато відкритих планів. Цей будинок виходить у просторе патіо через стіну простих вікон і скляних дверей.

Ще одна перевага — у вас не буде проблем з переміщенням у цьому широкому піаніно.

09з 25

Нехай мистецтво перебуває в центрі уваги

Якщо будь-яка частина будинку нагадує музей або виставку сучасного мистецтва, це, ймовірно, сучасне. Ледь помітні аркуші скла та скульптури справляють драматичне перше враження на гостей, які підходять доріжкою вночі, а непомітне зовнішнє освітлення дає змогу охопити все це, не руйнуючи жодної частки «вау» зовнішнього вигляду.

10з 25

Відкривайте та закривайте, як вам подобається

У цих будинках відкритої концепції вже мало стін, але там, де вам потрібна стіна, ви можете піти на (приголомшливі) компроміси. Дозвольте вечірці втікати та виходити з вітерцем за допомогою стіни вітальні з висувними вікнами.

11з 25

Тонкі лінії

Сучасні будинки викидають будівельні блоки в пошуках чогось кращого. Від пішохідної доріжки до вигину гаража та рівнів палуб, жодна пряма чи похила лінія не здається тут недоречною.

12з 25

Безкрайній басейн

Двори гарні, але пейзажні басейни кращі. Порівняно з басейном у цьому будинку мрії Bel Air басейн олімпійських розмірів виглядав би практично тісним.

13з 25

Не заважайте огляду

Якщо у вас є дім із краєвидом, використовуйте пейзаж як точку відліку для вашої архітектури. Скляні стіни в передній і задній частинах вітальні дозволяють максимально використати пам’ятки та сонце.

Цей трюк можна відтворити в зменшеному масштабі в передпокої або вмонтувавши виріз в ненесучу стіну.

14з 25

Плаский дах

Колись проектування чудового будинку полягало в тому, щоб зробити його якомога більшим і вишуканим, але сучасні будинки часто дотримуються плоских ярусів розумного дизайну, щоб зробити більше з меншими витратами.

15з 25

Підвищуйте очікування

Ви можете отримати кращий огляд і більшу зовнішню площу, піднявши внутрішню частину вашого будинку. Дизайн може бути мінімальним, але архітектура підсилює драматизм кожного краю.

16з 25

Відкрийте одне або два вікна

Живучи в цьому сучасному шедеврі Пола Маккліна, ви ніколи не почуватимете себе замкнутими . Високі стелі та стіни з поворотним шарнірним механізмом ідеально підходять для сучасного дизайну.

17з 25

Максимально парадний вхід

Чи потрібні парадні сходи для басейну? Цей сучасний особняк є переконливим аргументом «так».

18з 25

Чарівна простота

Цей таунхаус у Бельгії, спроектований Крістін Конікс, є сучасним, але досить чарівним і химерним, щоб конкурувати з величним вікторіанським. Асиметричні вікна незвичайних розмірів і форм виділяють цей простий дизайн.

19з 25

Витратьте час на освітлення

У цій модерністській новобудові Маттео Туна на півдні Іспанії будинок, здається, світиться зсередини, оскільки тепле освітлення виливається від ламп, підвісних світильників тощо. Перехід до теплішої лампочки в кожній кімнаті об’єднає дім, утримуючи все це скло від надто різкого читання.

20з 25

Змішуйте старе і нове

Якщо вам подобається традиційний заміський будинок, але ви хочете отримати сучасні переваги сучасного дизайну, додайте його в закладки.

21з 25

Використовуйте традиційні матеріали

Ліпнина та дерево отримують тут сучасне оновлення, а блакитний відтінок вікон відображає блакитне небо та доповнює природні елементи екстер’єру будинку.

22з 25

Змішайте елементи

Бетонні стіни та сіра зовнішня фарба утеплюються дерев’яними панелями землистого червонуватого відтінку. Дерев’яні гаражні двері та ворота об’єднують гараж і будинок, а мінімалістичний дизайн нічого не відчуває. Просто інвестуйте в хорошу пральну машину.

23з 25

Величезні вікна

Плаваючі скляні кімнати самі по собі додають значного візуального інтересу, але ви отримуєте бонусні бали за декорування кімнати кольоровим великоформатним мистецтвом, яким ви зможете насолоджуватися з під’їзду.

24з 25

Екологічність та чистота

Сонячні батареї в цьому сучасному будинку в Німеччині виглядають майже як черепиця і навіть додають контрасту до більш світлого дерева та каменю.

25з 25

Не забувайте про рослини

Сучасні та сучасні будинки можуть бути мінімальними до різкості, але цей двоповерховий будинок у Портленді, штат Орегон, демонструє, що зелень має своє місце в темі дизайну.

Прокрутити вгору