Як дизайнери інтер’єрів перетворюють маленьку квартиру на палац

Ні для кого не секрет, що просторі квартири важко знайти, особливо якщо ви живете у великому місті, наприклад, столиці, де орендна плата захмарна. Іноді вам доводиться жертвувати квадратними метрами заради правильного розташування, але те, що ви живете в крихітній квартирі, не означає, що ви не можете змусити її виглядати шикарно і здаватися більше, ніж вона є насправді.

Насправді, з правильним плануванням, меблями та організаційними прийомами навіть найменше житло може відчуватися як палац. Ось чому ми звернулися до дизайнерів інтер’єрів, щоб отримати кілька схвалених експертами порад про те, як максимально ефективно використовувати маленький житловий простір. Попереду дізнайтеся, як спланувати простір, декор, місця для зберігання та аксесуари для створення обителі своєї мрії, незалежно від площі. Ви скоро побачите, що розмір не завжди має значення.

Будьте стратегом із вашим макетом

Коли справа доходить до основних житлових приміщень, дизайнери радять заземлити ваші меблі. Меблі не повинні парити посеред кімнати. Натомість зосередьте свої акценти навколо дивана, щоб збільшити простір.

Вся справа в тому, щоб використовувати якнайбільше відкритого простору, навіть якщо ви працюєте з квартирою-студією. Ми віддали б перевагу відкритій студії, ніж стіні, що розділяє нашу вітальню і спальню. Замість того, щоб збирати разом безліч різних предметів, намагайтеся знайти кілька обраних предметів, які є дуже функціональними.

Враховуйте масштаб

Подібно до поглядів дизайнерів на те, як обставити крихітну квартиру, вони також вважають, що прикраса ваших стін кількома великими витворами мистецтва — найкращий спосіб використання декору. У маленькій спальні великий витвір мистецтва над узголів’ям працює краще, ніж два або три крихітні. Те саме стосується і диван. Подумайте, як краще покрити вертикальний простір стіни меншою кількістю предметів.

Висвітлить свої стіни

Якщо ви вагаєтесь між темним та світлим відтінком фарби, радимо вам вибрати білий або м’який сірий відтінок для стін вашої маленької квартири. Ви можете додати кольори в простір іншими способами, такими як дивовижний диван оксамитовий, класний тканий вінтажний килим або яскраві картини на стінах.

Майте місце для всього

Коли ви живете в тісних приміщеннях, як ніколи важливо утримувати свій простір у чистоті та порядку — таким чином ваш будинок здаватиметься більшим і просторішим завдяки відсутності безладу. Виділіть місце для всього, що у вас є, і намагайтеся наводити порядок наприкінці кожного дня.

Шукайте функціональні речі, які роблять більше, ніж просто добре виглядають. Наприклад, чи можна розмістити ваш телевізор на комоді більшого розміру, в якому більше місця для зберігання, ніж у низькій медіа-консолі? Не могли б ви вибрати тумбочки з великою кількістю висувних ящиків.

Використовуйте інноваційні методи зберігання

Стелажі, настінні полиці або книжкові шафи стануть вашим найкращим другом, тому що вони використовують вертикальний простір. Знайдіть книжкову шафу з відкритими полицями зверху та закритими шафами знизу або навіть зробіть полиці на замовлення, щоб зробити незручний куточок більш функціональним простором.

Зберігання має ключове значення, коли йдеться про прикрасу крихітної квартири. Найбільша проблема з невеликими приміщеннями – нестача місць для зберігання та шаф. Щоб виправити це, інвестуйте у вільні місця для зберігання речей у кожній кімнаті вашого будинку. Підвісні кріплення для кухні створюють відчуття тепла та домашнього затишку та допомагають звільнити місце для сковорідок.

Знайдіть місце для декору

У той час, як у вас може виникнути спокуса вибрати мінімалістичну обстановку у вашому невеликому просторі, зверніть увагу на додавання декоративних предметів до будинку з обмеженою площею. Те, що ви знаходитесь у невеликому просторі, не означає, що ви повинні заощаджувати на декорі. Звичайно, вам може знадобитися менше деталей, але варто інвестувати в цю область. Вона пропонує прикрасити ваш диван декоративними подушками, повісити картини на стіни та прикрасити журнальний столик парою розкішних книжок.

Прокрутити вгору