деревенский стиль в интерьере_2

Сільський стиль в інтер’єрі – особливості та деталі

Бажання людини втілити у себе у житловому просторі сільський стиль пояснюється прагненням досягти стану релаксації та свободи.

сільський стиль в інтер'єрі_5

Сільський стиль поєднує у собі два напрямки – етно та кантрі.

Стиль кантрі характеризується відкритим простором, світлими відтінками фарби, грубим дизайном стін, підлог та стель, у яких переважають великі деталі дерев’яних балок. Для обробки в кантрі стилі використовують натуральні матеріали – камінь, дерево, залізо, а також будь-яку їхню імітацію фактури та текстури.

сільський стиль в інтер'єрі_3

Сільський стиль і кантрі всередині нього, властиве використання текстильних виробів, які можуть прикрашати вікна, м’які меблі, а також стіни.

сільський стиль в інтер'єрі_2

Щоб передати простоту та простір кантрі стилю, стеля та стіни слід забарвлювати в єдиний колір, бажаніше натуральних пастельних відтінків. Інтер’єр, виконаний у кантрі стилі, чимось нагадує величезний білий лист, з вписаними в нього смисловими кольоровими акцентами, які найчастіше виконані своїми руками. Це дає можливість передати характер місцевості, якою був натхненний автор інтер’єру. Розбавити кантрі інтер’єр допоможуть ковдри, в’язані килимки та металеві вироби.

сільський стиль в інтер'єрі

Етно стиль, навпаки, характеризується яскравими та теплими відтінками, найчастіше це червоний, жовтий, оранжевий, цегляний та коричневий кольори. Створюючи інтер’єр в етно стилі, важливо досягти ефекту старої споруди, в якій створено сучасний стиль і дизайн, але стелі та підлоги, як і раніше, передають дух часу. В етно стилі неодмінним атрибутом є каучукова підлога, яка може імітувати поверхню іржавого металу чи порід екзотичних дерев.

сільський стиль в інтер'єрі_4

В етнічному інтер’єрі переважає декор національного текстилю, наприклад батика.

сільський стиль в інтер'єрі_1

Він може шукати втілення в подушках, скатертинах або килимових доріжках. Надати інтер’єру наповненості та об’єму здатні плетені меблі , а також декор у вигляді плетених кошиків, розписних африканських табуретів, які схожі з великими тотемами. Прикрасити стіни, витримавши стиль та настрій етно, допоможуть картини, виконані олією.

Прокрутити вгору