как привлечь удачу в дом_6

Як залучити удачу в будинок

Всі ми мріємо мати будинок повна чаша. Але не завжди це вдається. Ніби чогось не вистачає. Давайте розглянемо способи, як залучити успіх у будинок.

1. Свіжі квіти

як залучити удачу в будинок


Вважається, у фен-шуй, що успіх прийде, якщо ви виставите свіжі квіти у вашому будинку – але не варто використовувати квіти з колючим стеблом, тому що вони зупиняють енергію “ши” – життєву силу організму.

2. Пофарбовані двері

як залучити удачу в дом_1


Колір дверей  також впливає на успіх. Згідно фен-шуй, двері, що виходять на південний бік повинні бути пофарбовані в червоний або помаранчевий, звернені на північ двері повинні бути синього або чорного кольору, на західній стороні двері краще пофарбувати в сірий або білий, а на східній стороні двері будуть удачливі в коричневому або зелений колір.

3. Розташування меблів

як залучити удачу в дом_2


Деякі вважають, що організації меблів вітальні у круговому порядку допоможе утворенню потоку життєвої енергії. Також вірять у те, що хороша енергія прийде, якщо ви розмістите ліжко по діагоналі від дверей спальні.

4. Підкови

як залучити удачу в дом_3

Як залучити удачу до будинку за допомогою підкови?

Багато культурах дотримуються думки, що підкова над дверима принесе удачу. Різниця в думках полягає тільки в тому, яким чином вона має бути. Деякі вважають, що, вказуючи нагору, вона гарантує, що успіх не закінчиться, в той час як інші вважають, що розташування вниз дозволить фортуні «впасти» на того, хто проходить через дверний отвір.

5. Ловець снів

як привернути удачу в дом_4

У деяких індіанських культурах, Ловец Снов вішали в спальні або в місці де розташоване ліжко, тому що вважалося, що він захищає мешканця від поганих снів.

6. Уникнути невдачі

як залучити удачу в дом_5

Перевірте чи немає у вашому дизайні моментів, що негативно впливають на удачу.

Це може бути, дзеркало перед ліжком, чорні двері, колючі рослини, календар у неправильному місці, картини з аварією корабля.

Прокрутка до верху