Вибираємо функціональні меблі у вітальню

Традиційним набором меблів у вітальні є: просторий диван, невеликий столик, тумба під телевізор, і в ідеалі, навіть камін, що надає кімнаті теплоту домашнього затишку.

Давайте докладно розберемо кожен предмет меблів окремо.

Стіл – безсумнівно, стане одним із центральних елементів вашої вітальні.

меблі у вітальню1

Столи можуть бути як обідні, ігрові, письмові, так і призначені спеціально для вітальні. Останні відрізняються своєю функціональністю та розмірами. Найбільш вдалим варіантом придбання такого варіанту стане покупка столу – трансформера, який з невеликого зможе без особливих зусиль трансформуватися в обідній. Найчастіше такі столи виготовляються з МДФ, при необхідності, центральна частина висувається, звільняючи додаткове місце для гостей або членів сім’ї.

Другим за значимістю елементом меблів у вітальні є диван.

меблі у вітальню4

Переважно великі за розміром дивани, які можуть за необхідності стати зручним спальним місцем для гостя. Ще однією перевагою містких і великих за розміром диванів стане можливість спільних переглядів кінофільмів зі зручним розташуванням всіх гостей на ньому.

У будь-якій вітальні встановлюється телевізор, і в цьому допоможе стійка тумба або стінка під нього.

меблі у вітальню2
меблі у вітальню5

Останнім часом все рідше можна зустріти в інтер’єрі стіни, хоча любителі радянської епохи, безсумнівно, залишилися. Виставляти на загальний огляд домашню бібліотеку та запаси кришталевого посуду стало зовсім не модно. Встановити панель телевізора можна і вмонтувавши його в стіну, але місце для зберігання дисків із кінофільмами та музикою все одно знадобиться, а тому оптимальним варіантом стане придбання тумби. Вона не займає багато місця, і при цьому непотрібні речі з легкістю розмістяться всередині. А на тумбу можна встановити акустичну систему, або, як пропонувалося вище, домашній кінотеатр.

Говорячи про тони та колірні рішення при оформленні вітальні, слід зазначити, що сьогодні популярні світлі відтінки теплих тонів та різні рельєфні фактури. Все має бути елегантно у своїй простоті та дизайні.

Виходячи з того, що вітальня має дві основні зони: для прийому їжі та відпочинку, вибирайте меблі для вітальні за таким принципом.

Не захаращуйте кімнату, адже зробити її затишною можна і без надмірностей меблів. І навіть якщо у вас невелика за площею кімната, перетворити її на затишну і підходящу для прийому гостей, допоможуть модульні меблі, які ви зможете формувати виходячи з власних смакових уподобань та бачення затишку. Текстиль та елементи декору яскравих кольорів додадуть інтер’єру свіжості та відмінного яскравого настрою навіть у негоду.

Прокрутити вгору