20 літніх віночків, щоб прикрасити ваші вхідні двері

Ще не настало літо, а ми вже мріємо про барвисті екстер’єри, розкішні квіти, ошатні луки та мальовничі дверні прорізи. Тому що правда в тому, що ми просто любимо починати новий сезон, охрестивши наші вхідні двері декоративним сезонним вінком. Якщо ви плануєте вітати сонячні дні попереду, не дивіться далі, ніж ці 20 ідей для літніх вінків.

Незалежно від того, чи шукаєте ви штучні чи засушені квіти, зелень чи фрукти, ми зібрали деякі з наших улюблених вінків, які обов’язково припадуть до душі (в прямому сенсі слова). Незалежно від того, який у вас настрій цього сезону, цей вінок – саме те, що вам потрібно, щоб підвищити свою привабливість.

01з 20

Більше – це більше

Літо – це все про достаток. Ми говоримо про достаток сонця, літніх квітів і веселощів. Отже, коли весь сезон може похвалитися позицією «більше – більше», один вінок може здатися приголомшливим на подвійних дверях. Замість цього подвійно заквітніть свій ганок.

02з 20

Запасіться лавандою

Коли все, що вам хочеться – це полежати в лавандовому полі в Провансі, Франція, найкраще, що можна зробити, – це привернути увагу до вхідних дверей. Цей дует лавандових віночків є наступною найкращою річчю — і чи це тільки ми, чи ви майже можете відчути солодкий аромат, що витає в повітрі?

03з 20

Визначте координацію

Якщо ваш будинок може похвалитися кольоровими дверима, ви вже на шляху до створення ганку, готового до літа. Нам подобається, як ці рожеві двері конкурують із великими рожевими квітами на парі вінків. Ви чули про тональне покриття — це те саме, але для екстер’єру вашого будинку.

04з 20

Дотримуйтеся контрасту

З іншого боку, якщо ви не любитель гармонійного вигляду, подумайте про те, щоб колір ваших дверей був контрастним із таким, який зробить весь ваш дім яскравим. Ці блакитні двері з яскраво-жовтими квітами, які висять навпроти них, можна побачити з блоків вниз. 

05з 20

Слідкуйте за евкаліптом

Літня рослина, срібний евкаліпт, додає багато кольору нейтральним дверям. Особливо, коли він справжній, він залишає за собою розслаблюючий та освіжаючий аромат, який вітає ваших гостей, коли вони заходять у ваш дім. 

06з 20

Використовуйте квіти для створення колірної схеми

Одна з найкращих частин щодо вибору квітки для вінка на вхідні двері – квіти бувають усіх кольорів і відтінків. Незалежно від того, чи є у вас кольорова схема на передньому дворику, чи ви хочете створити її, ми любимо використовувати квіти, щоб зв’язати вашу палітру.

07з 20

Півонії

Якщо у вашому коридорі є двоє великих дверей, розташованих поруч, єдине, що точно відповідатиме його екстравагантному відчуттю, — це пара великих вінків, на яких сочяться рожеві півонії всіх відтінків.

08з 20

Море тюльпанів

Білий вінок з білими тюльпанами та витонченим бантом виглядає красиво та традиційно. Ідеально підходить для американських і прибережних будинків, а також для будь-якого ентузіаста декору, який хоче, щоб їхні вхідні двері виглядали та відчувалися веселими та привабливими.

09з 20

Думайте поза колом

Ми всі чули вислів «якщо він не зламався, не лагодь його», і хоча вінок у формі кола чудовий сам по собі, цю версію у формі серця можна полюбити. Це надає традиційному дому химерного відчуття, не відчуваючи надмірної еклектики.

10з 20

Безсезонно та без зусиль

Мати шафу для білизни, підвал, гараж або сарай, наповнений вінками різнобарвної веселки, і цілий рік сезонів і свят може бути приголомшливим. Але коли прикраса для будь-якої нагоди не підлягає обговоренню, ми пропонуємо придбати один або набір універсальних вінків і за потреби замінити тематичні стрічки. Ви завжди матимете відчуття свята, не потонучи в морі прикрас.

11з 20

Подовжте свій ганок

Вінок — це, безумовно, найкраще доповнення до вхідних дверей, але коли у вас є цілий ґанок або притул, якому не вистачає уваги, кілька горщиків, наповнених узгодженими квітами, нададуть вам більшої привабливості, ніж ви знаєте, що з ними робити .

12з 20

Покажіть свої смужки

Від Дня пам’яті до Дня праці – немає кращого часу, щоб відчути класичну американку. Цей ганок може похвалитися патріотизмом у найрозкішніший спосіб, від синьо-білого вінка до мотивів американського прапора.

13з 20

Пічі Кін

Квіти – це чудово, але ви вже прикрашали літній вінок персиками? Хоча найкраще працювати зі штучним сортом, ця соковита альтернатива виглядає свіжо та невибагливо літньо. І так, він виглядає так само чарівно на дверях ігрового будиночка, як і на повнорозмірних вхідних дверях.

14з 20

Веселка Яскрава

Навіщо обмежуватися одним відтінком, якщо влітку можна попрацювати з барвистими квітами. Замість цього розширте палітру кольорів і відкрийте свій вінок і веранду різноманітними відтінками, які щоразу привертають увагу перехожих.

15з 20

Бездоганна форма

Коли колір не для вас, завжди є способи додати літо до свого декору, залишаючись у відповідності до вашого річного стилю. Ця пара зелених віночків виглядає як вдома на цьому офіційному ґанку (а білі банти — це вишенька на верхівці), водночас відчуваючи привітність і запрошення. 

16з 20

Додайте блакитний

Цілком можливо, єдине, що ми любимо більше, ніж дверцята з блакитним яйцем світлої малинівки, це вінок, який святкує та підкреслює колір з тонкою координацією. Рожеві квіти виходять із світло-блакитного відтінку, а синьо-зелене листя об’єднує зовнішній вигляд. 

17з 20

Інші двері також потребують декору

Хоча вінок для вхідних дверей не підлягає обговоренню, це також не єдині двері у вашому домі. Поширте літню атмосферу у своєму домі та навколо нього, повісивши вінки на двері по черзі, як цей веселий вхід у гараж. 

18з 20

Особистий підхід

Незважаючи на те, що більшість бантів є приємним штрихом, один із вишитим, вініловим покриттям або штампом із вашими ініціалами піднімає мистецтво декору вінків на новий рівень. Незалежно від того, прикрашаєте ви його для власних вхідних дверей або робите, щоб подарувати другу, вінок із монограмою обов’язково приголомшить гостей кожного разу.

19з 20

Монохромний Маковер

Якщо ваш дім може похвалитися класичною чорно-білою кольоровою палітрою, він виглядає як ідеальне нейтральне полотно для роботи. Цього літа застеліть рожевий килим і повісьте вінок з троянд, щоб повністю змінити вигляд і відчуття вашого ганку.

20з 20

Багаторічна веранда

Якщо ви хочете, щоб ваша веранда виглядала презентабельно в будь-який час, але переглядати контейнер для зберігання, наповнений вінками, щосезону здається страшним, прикрасьте вхідні двері простою зеленню. Він доречний цілий рік і до того ж виглядає шикарно.

Прокрутка до верху