входная дверь из массива

Вхідні двері з масиву

Під терміном масив дерева мається на увазі виготовлення дверного полотна методом повного заповнення натуральною деревиною.

Використовується в основному два різновиди технології такого виготовлення – з цілого шматка деревини та з клеєного. Більш традиційними є вхідні двері з цілого шматка масиву, а завдяки клеєному масиву, продукція стає дешевшою. Цей метод збирання дозволяє також отримувати цікавий візуальний ефект, оскільки шматочки деревини можна склеїти, комбінуючи різноманітні відтінки. В результаті виходить поверхня з нерівномірним кольором, що ще більше підкреслює красу природного матеріалу.

Якість вхідних дверей з масиву залежить безпосередньо від того, наскільки ретельно дотримані всі стадії технологічного процесу під час їх виготовлення.

Насамперед сировину необхідно правильно підготувати. Фахівці добре знають, наскільки важливою є ретельне просушування деревини. Двері, виготовлені з сирого матеріалу, можуть дуже швидко деформуватися, а через це погіршуються їх естетичні та функціональні якості. Надійність та якість дверей визначається і технологією процесу склейки. Значення має і клей, що застосовується, і температурний режим, і заданий тиск.

Щоб забезпечити тривалу експлуатацію вхідних дверей, слід захистити їх від дії різних зовнішніх факторів.

Тому вхідні двері з масиву покривають лакофарбовими складами, які підвищують їхню стійкість до вологи та інших зовнішніх впливів, а також підкреслюють текстуру та красу дерева. Перш ніж наносити шар покриття, поверхню дверей треба відшліфувати. Процедуру шліфування та покриття треба повторити не менше трьох разів.

Найчастіше вхідні двері виготовляють із масиву дуба, ясена, бука, вишні, горіха, червоного дерева.

Кожна порода дерева надає виробу унікальності та підкреслює вишуканість та елегантність інтер’єру. Але найбільше значення мають натуральність та екологічність цього матеріалу.

Вхідні двері з масиву дуба мають найбільшу привабливість, оскільки цей матеріал є довговічним і відрізняється високою міцністю, а також гарною звукоізоляцією.

Дуб добре обробляється, має цікаву фактуру, стійкий до різних кліматичних явищ та чудово зберігає геометрію виробу.

Прокрутка до верху