надувная мебель

Надувні меблі вашої мрії

Надувні меблі сміливо можна вважати уособленням нашого стрімкого, динамічного життя.

Зараз вона користується величезною популярністю не лише на Заході, а й у багатьох європейських країнах.

Повітряні, екологічно чисті, яскраві, оригінальні крісла та дивани, що легко набувають форми людського тіла, безумовно, є справжньою знахідкою для кожного.

Ідея надувних меблів виникла більше століття тому, але реалізувати її на практиці виявилося набагато важчим, ніж можна було уявити.

Для початку були спроби накачати пором матраци в поїздах. Проте повітря з таких надувних матраців виходило надто швидко і пасажирам доводилося спати на твердих сидіннях. Пізніше для виготовлення меблів почали використовувати пластик, але він мало функціональним матеріалом.

Сучасні надувні меблі виготовляються із міцного вінілу.

Деякі моделі також мають спеціальне водовідштовхувальне і приємне на дотик покриття. Надувні меблі є єдиним цілим з герметичним клапаном. Вони виробляються без використання зварювальних швів, що забезпечує її надійність. Виробники гарантують термін служби таких виробів – до 10 років. У разі виявлення дефекту можна спробувати самостійно позбутися його за допомогою спеціального клею або замінити меблі.

Надувні меблі досить компактні і практичні.

Її можна використовувати не тільки у квартирі, але й на дачі, і навіть у поході! Часто надувні дивани та крісла оснащені спеціальними подушками та підлокітниками, які забезпечують комфортний відпочинок. Якщо вам захотілося змінити ваш старий інтер’єр і привнести в нього свою «родзинку», то надувні меблі – незамінний помічник. Яскравий надувний диван допоможе перетворити вашу квартиру до невпізнання.

Крім того, пропонований асортимент надувних меблів настільки широкий, що розрахований на смаки навіть найвибагливіших покупців!

Спортивному фанату сподобається надувне крісло «Футбольний м’яч». Для романтичної дівчини ідеально підійде крісло-квітка або оформлення меблів у вигляді витончено вигнутих жіночих губ. Якщо ви цінуєте свій комфорт – оберете надувне крісло з м’якого шкірозамінника. Воно набуває форми тіла і здається, ніби обіймає тебе.

Коментарі