тенденции в мебели_3

Нові тенденції в меблях — повернення до витоків

Які меблі можна сміливо помістити у центр меблевого мейнстріму? Зрозуміло таку, що найбільше відповідає сучасним тенденціям у меблях.

тенденції в мебелі_2

Можливо, таких меблів знайдеться не так багато. Все-таки багато інтер’єрів зараз вибудовуються за усталеним шаблоном. І все ж таки іноді варто трохи поекспериментувати, розбавивши звичний стиль новими деталями.

Адже тенденції складаються з урахуванням узагальненого досвіду поколінь. Тому вони відбирають для нас вершки зручності, функціональності і краси. Сучасну моду взагалі не можна звинуватити в безглуздості та дисфункціональності. Навпаки, наймоднішою тенденцією в меблях сьогодні вважається практичність. Саме тому найпопулярнішими сьогодні вважаються модульні меблі, елементи яких можна вільно комбінувати. Розміри та колір таких меблів власники можуть довільно змінювати, становлячи різні комбінації елементів.

тенденції в мебелі_1

Сучасні трендові меблі можна дізнатися ще за двома ознаками: підкреслення екологічної чистоти матеріалів та акцентування етичних мотивів.

Подібні меблі також поки що не настільки поширені. Хоча в принципі будь-які дерев’яні столики можна сміливо віднести до втілення модної тенденції за екологічною чистотою.

Останні прояв моди на меблі з екологічно чистих матеріалів відображають тенденції екодизайну. Суть цього напряму зводиться до створення особливого екологічного простору життя з допомогою предметів меблів. Насправді меблів відводиться дуже важлива роль: створювати максимально здоровий і чистий простір для життя. Тому дрібниць тут не буває. Приділяється увага і матеріалам меблів, і фактурі, і кольорам.

тенденції у меблях

Прагнення сучасної цивілізації до своїх природних джерел позначається і тенденціях в мебели.

Тому найпопулярнішими вважаються сьогодні й етнічні мотиви. А якщо поєднати їх з екологічними, то вийде оригінальний ефект і вдвічі модні меблі.

тенденції в мебелі_4

Основні принципи правильного вибору меблів відображають будь-які ультрасучасні тенденції. Меблі повинні бути зручними, приємними на дотик і на вигляд. А якщо вона буде ще й добротною, довговічною, надійною, то їй можна пробачити й легку старомодність.

Прокрутка до верху