осенний интерьер_3

5 ідей затишного осіннього інтер’єру

Як би не було сумно, осіння пора вже настає. Але в цьому є і свої плюси, адже багато хто, напевно, так втомився від літньої спеки, що з нетерпінням бажав якнайшвидшого наступу золотого вересня. Що ж, настав час вносити зміни у ваш осінній інтер’єр!

Якщо у вас є вільні ресурси та час, зробіть косметичний ремонт: поклейте нові шпалери, перевірте опалення, відремонтуйте різні дрібниці, які нагромадилися за все літо.

Якщо ж ви хочете просто змінити інтер’єр на осінній, то слід починати з певних деталей.

осенний интерьер_5

— Тільки й саме восени ми знову починаємо мріяти про тепло та затишок, запалюючи камін, поряд з яким проведемо чимало вечорів до настання весни. Справжній живий вогонь стане найкращою окрасою вашого осіннього інтер’єру. Камін, або його імітація, завжди асоціюється з затишком та спокоєм, які можуть мешкати лише у великій теплій вітальні.

Не варто засмучуватися, якщо у вас відсутній камін (будівництво каміна можливо далеко не в кожному приміщенні). Свічки та гірлянди з великим успіхом замінять камін у невеликій квартирі.

осенний интерьер_2

— Легкі штори змініть на щільніші. Адже до осені, мабуть, кожен втомився від сліпучого сонця рано-вранці. Подаруйте можливість своєму організму насолоджуватися ранніми заходами сонця. Ось побачите, що інтер’єр, до якого ви так звикли, зовсім інший у приглушеному світлі.

осенний интерьер_1

— Безсумнівно справжні втілення затишку в осінньому інтер’єрі — це м’які ковдри, що зігрівають, і пишні декоративні подушки. Насамперед, саме ними необхідно прикрасити інтер’єр напередодні настання осені.

осенний интерьер_4

— В’язані текстури мимоволі змушують згадувати про прогулянки лісом та безліч інших осінніх занять. Так що беріть інтер’єрний (фактурний) текстиль великої в’язки і робіть симпатичні наволочки для подушок.

осінній інтер'єр

— Все, що можна собі уявити: осінні листочки та гілочки, горіхи, гарбузи, засушені квіткові букети у вазах та кошиках. Всі ці чудові деталі зможуть відтворити у вашій оселі по-справжньому осінню атмосферу.

До речі, не варто переборщувати з останнім пунктом. Інакше надто велика кількість природного декору перетворить вашу квартиру на декорацію до вистави або будиночок лісника.

Якщо все буде в міру, прекрасна пора у вашому осінньому інтер’єрі настане красиво та по-справжньому казково!

Прокрутка до верху