уютная атмосфера дома

4 найважливіші поради при створенні затишної атмосфери будинку

Створення затишної атмосфери будинку – справа тонка і водночас цікава. До процесу забезпечення затишку можна залучити всіх домочадців.

Наприклад, чоловік може стежити за справністю побутових приладів та допомагати, використовуючи фізичну силу, жінка може стежити за чистотою та порядком, а також харчуванням сім’ї. Діти можуть привнести особливість в інтер’єр завдяки виробам.

Однак, є основні критерії затишного будинку, знати які має будь-яка поважна господиня.

 1. Дотримання чистоти є ключовою навичкою у створенні затишної атмосфери будинку. Потрібно привчати до підтримки чистоти дітей з дитинства, а також підключати дітей до генеральних прибирань. Так можна заощадити час і весело його провести. Також варто своєчасно прати брудну білизну, не чекаючи, поки кошик ламатиметься від брудних речей. А приємний та грамотно підібраний аромат у комплекті з чистотою подарує дому неповторний затишок.

 2. Колірні рішення стін також є важливими. У пошані будуть пастельні відтінки, які створять відчуття спокою та свободи. Крім того, якщо прийнято рішення клеїти водні шпалери або скляні, то, в майбутньому, можливе застосування на таких шпалерах яскравіших розписів, за бажанням домочадців. Для маленьких кімнат можна застосувати дизайнерські рішення з дзеркалами, але тут головне не переборщити.

 3. Висвітлення також важлива частина затишної атмосфери будинку. У будинку має бути місце для природного сонячного світла, а в нічний час можна придумати різноманітні варіанти, наприклад, 3Д ефект або натяжні стелі з вбудованим і регульованим освітленням. У освітленні, однак, також важливо не перестаратися.

4. Меблі в будинку, в першу чергу, самі по собі повинні бути комфортними і затишними, а вже потім можна звертати увагу на дизайнерські моделі. Також при виборі меблів в інтер’єр важливо звертати увагу на розмір кімнати, адже великі і громіздкі меблі будуть щонайменше безглуздо виглядати в маленькій кухні або вітальні.

Дизайнери все частіше наполягають на тому, щоби вся квартира була виконана в одному стилі.

Є стилі інтер’єру, які відмінно поєднуються один з одним, але такі одиниці. Наприклад, стиль Техно не терпить сусідства з іншими типами інтер’єрів. Можна, звичайно, в стандартний інтер’єр квартири внести обновку у вигляді нового предмета меблів іншого стилю, проте, головне це загальна гармонія інтер’єру.

Як можна побачити, жінка не зобов’язана брати на себе багато ролей, щоб створити по-справжньому затишну атмосферу будинку.

Досить дотримуватися елементарних правил, тоді грамотний інтер’єр квартири стане запорукою щасливої ​​та дружної родини.

Прокрутити вгору