стеклянные двери в интерьере 3

Ось що допоможе вам бачити крізь стіни!

Ми щодня стикаємося з безліччю дверей. Звикли до того, що вони виготовлені з дерева, металу і тільки щоб зберігати тепло в будинку, приглушувати звук і відокремлювати одну кімнату від іншої.

Ви не замислюємося про те, що за їх допомогою можна не лише розділяти простір на функціональні зони, але й створити особливий комфорт та затишок?

Досить правильно підібрати матеріал, з якого будуть зроблені двері, і ви здивуєтеся, як зміниться приміщення. І цим матеріалом може бути скло.

Застосовують матове скло при виготовленні дверей у ванну кімнату, прозоре скло, з малюнком, затемнене, як частково, так і повністю. Вони можуть бути в металевому або дерев’яному облицювання, що збільшує асортимент і дозволить вам підібрати двері як для дому, так і для офісу.

Давайте змінимо стереотипи і подивимося з іншого боку на такий примітивний елемент декору як двері.

скляні двері в інтер'єрі 2

Якщо у вас вихід на балкон з кухні, і ви встановите розсувні скляні двері, то ви зможете милуватися чудовим видом з вікна, просто поставивши кухонний столик навпроти дверей.

скляні двері в інтер'єрі 1

Стандартні міжкімнатні двері створюють замкнутість простору, але варто тільки встановити двері з прозорим склом, і ви будете приємно здивовані, тому що кімната миттєво стане світлішою і візуально збільшить простір.

Вибираючи скляні двері, ви отримуєте безліч переваг не тільки з практичного боку, але й даєте змогу виявитися вмінням у декоруванні. Якщо такі двері стоїть на кухні, її можна використовувати як дошку для щоденного меню, встановивши її в дитячій кімнаті, ви будете здивовані, яке застосування можуть придумати для цього діти: прикрасити аплікацією, намалювати свій шкільний розклад.

скляні двері в інтер'єрі

Якщо мета уникнути бризок у ванній кімнаті, і проста шторка не допомагає, то і тут підійдуть скляні двері. Період експлуатації набагато довше ніж у плівки, а герметичність і простота у догляді набагато вищі.

Де б ви не встановили такі двері: кухня, ванна кімната, спальня, зал – це буде саме той останній штрих, якого не вистачало для створення ідеального інтер’єру у вашій квартирі.

Прокрутити вгору