безопасные обои

Безпечні шпалери для алергіків

У наш час прогресу і досягнень все частіше зустрічаються люди, які страждають на захворювання дихальних шляхів.

Погана екологія та різні шкідливі речовини потрапляють в організм та викликають алергію у людей. Тому, коли постає питання про ремонт у квартирі, то замислюєшся про матеріали з яких він повинен бути зроблений, а зокрема обклеювання стін є найбільш складною проблемою. Так як стіни – це найбільший обсяг для ремонту і витрат за матеріалами, то до вибору безпечних шпалер, якими вони будуть поклеєні, слід поставитися з особливою педантичності.

Найбільш екологічні матеріали для безпечних шпалер – папір, текстиль, волокна рослин, пробка.

Паперові шпалери хороші тим, що мають низьку вартість та різноманітність у відтінках. Але мінусом вважається їхня недовговічність. До того ж вони бояться вологи та вбирають усі неприємні запахи.

Шпалери з тканини виготовлені на основі натуральних або синтетичних тканин.

Звичайно, натуральні тканини більш екологічні, але їх мінусом є те, що вони більше схильні до впливу сонячних променів, тому швидше вигоряють. Ціна таких шпалер досить висока, особливо якщо порівнювати з паперовими шпалерами.

Безпечні шпалери з рослинних волокон виготовлені на тканинній основі.

Волокна беруть в основному з таких рослин, як бамбук, сизаль, використовують інші рослини. За якістю та дизайном дані шпалери найцікавіші, але й найдорожчі. З мінусів можна виділити те, що всі ці шпалери відрізняються спокійними відтінками, адже їх переважно не фарбують, зберігаючи колорит натуральності. Так як в основному такі шпалери виготовляються за допомогою ручної праці, вартість їх, порівняно з іншими видами шпалер, досить висока. До того ж, як і всі натуральні матеріали, дані шпалери схильні до вицвітання.

Ще одним екологічним матеріалом, з якого виготовляють безпечні шпалери, є пробка.

Вони не дуже поширені, хоч це й невиправдано. Шпалери з пробки відрізняють високою зносостійкістю, гарною опірністю грибкам та цвілі.

Ще одним важливим моментом у цьому питанні є вибір клею, на який будуть наклеєні шпалери. Нині над ринком представлено дуже багато екологічних варіантів, підходящий під конкретний тип шпалер. Склад клею повинен містити натуральні речовини та компоненти.

Загалом, вирішувати якими безпечними шпалерами будуть прикрашені стіни споживача – це лише індивідуальний смак та потреби.

Прокрутити вгору