бамбуковые обои в интерьере3

Чим гарні бамбукові шпалери і чи мають вони недоліки

Бамбукові шпалери досить тривалий час знаходяться на ринку оздоблювальних матеріалів, і не втрачають популярності, адже останнім часом дизайнери все більше віддають перевагу саме натуральним матеріалам, чи це тканина, камінь або дерево.

За весь період свого існування бамбукові шпалери встигли завоювати симпатії великої кількості людей, але є й ті, хто ще не стикався з таким декоративним видом обробки стін, і не знає його особливостей.

бамбукові шпалери в інтер'єрі

Які позитивні характеристики мають шпалери з бамбука?

1. Завдяки натуральності матеріалу такі шпалери абсолютно екологічні. Багато хто ставить цю перевагу під питання, говорячи про токсичність клею, на який вони клеяться. Насправді кріпити їх краще на «рідкі цвяхи» у яких наявність шкідливих речовин мінімальна, а якщо як спосіб кріплення використовувати шпаклівку, то ці доводи взагалі стають не доречними.

бамбукові шпалери в інтер'єрі1

2.Тривалість експлуатації. На відміну від паперових шпалер, які мають властивості вигоряти та витиратися, бамбукові шпалери набагато практичніші та можуть прослужити до 40 років, не вимагаючи заміни.

3. Завдяки своїй пластичності бамбукові рейки добре приховують дрібні вади стін, що дозволяє скоротити витрати на попередню підготовку поверхні.

4. Мають шумоізоляційні властивості. Звичайно, шпалери не забезпечать повну звукоізоляцію, але частково приглушити їх різкі звуки цілком під силу.

бамбукові шпалери в інтер'єрі2

5.Бамбукові шпалери дуже легко клеїти.

6.За рахунок різноманітності малюнків та візерунків такі шпалери не вимагають фарбування, та легко підбираються під інтер’єр.

7. Даний вид покриття стін не вибагливий у догляді. Під час збирання досить просто витерти з них пил.

Зі суттєвих недоліків можна відзначити, що, як і будь-яке дерево, бамбукові шпалери не люблять високої вологості та різких стрибків температур.

Вартість обробки 1м2 такими шпалерами обходиться не дешево, тому доцільніше їх використовувати як декоративні елементи в обробці стін, або в невеликих приміщеннях.

Природний малюнок, різноманітність відтінків та можливість поєднання з різними видами оздоблення дозволяє додати родзинки у будь-який інтер’єр, саме тому бамбукові шпалери сьогодні досягають вершин популярності.

Прокрутити вгору