новые обои для стен

Нові шпалери для стін – зміна поколінь

Кажуть, що дефіцитом уже не налякаєш, але ціна – це вже інше питання. Не дивно, що на прилавках магазинів є нові високотехнологічні матеріали для нашої зручності.

Одним з таких матеріалів стали нові шпалери для стін — рідкі шпалери.

Власне, що ж являють собою ці нові та сучасні шпалери? Які плюси? І чи є недоліки цих незвичайних на сьогоднішній день шпалер? Найчастіше рідкі шпалери сприймають як звичайну штукатурку, насправді це є штукатурка, але декоративна без додавання піску.

У сукупності до складу нових шпалер для стін входять целюлозні волокна та речовини, що є сполучними компонентами: барвники, декоративні добавки, шовкові частинки. Проте вони кваліфікуються за видами.

1. Шовковий вид шпалер.

Цей вид складається з шовкового волокна і вважається довговічнішим і надійнішим. Не вицвітають під впливом сонячних променів.

2. Целюлозний вигляд.

Нові шпалери виготовлені з целюлозного волокна. Єдиний мінус – вони недовговічні, як шовкові, але їх може купити кожен.

3. Шовкове – целюлозні шпалери.

Ці шпалери є угодою ціни та якості. Вони надійні, довговічні та стійкі до ультрафіолету.

Зручність застосування цих шпалер починається з того, що немає необхідності мати багато вільного місця, як при звичайному наклеюванні. Звичайно, перед нанесенням таких шпалер краще вирахувати метраж кімнати та необхідну кількість пакетів з рідкими шпалерами. Перед ремонтними роботами обов’язково очищаємо наші стіни від старих шпалер, а де є великі похибки, краще добре зашпаклювати.

Висипаємо суміш у підготовлену ємність і розводимо водою з дотриманням пропорції, зазначеної в доданій інструкції. Розмішувати нові шпалери можна без рукавичок. Необхідно залишити шпалери набухати приблизно на 40 хвилин, після чого забрати їх знову в пакет. Так само робиться з наступними пачками. Замочені пакети краще клеїти відразу, не залишаючи наступної доби.

Роботу починати зверху вниз, як робили зі звичайними шпалерами. За допомогою кельми наносимо на стіну та розгладжуємо суміш тонким шаром, так буде набагато ефектніше. І так поступово викладаємо шпалери на поверхню.

Нові шпалери для стін благополучно приховують усі дефекти вашої стіни і що важливо, можна зробити частковий ремонт, намочивши зіпсований шматок стіни, зачистити і накласти новий.

Що стосується висихання таких шпалер, то вони не бояться протягів, але сохнуть досить довго – приблизно дві доби, а то й більше. Не рекомендується клеїти такі шпалери у місцях, де є велика вологість.

Прокрутити вгору