поролоновые обои

Поролонові шпалери – стильна новинка в обробці стін

Ринок надає кожному власнику житла безліч можливостей для оздоблення стін. Серед усіх наявних матеріалів популярністю до сьогоднішнього дня користуються шпалери. 

Споживачів це покриття приваблює невеликою вартістю, простою процедурою нанесення, а також багатством варіантів зовнішнього вигляду. Але серед традиційних варіантів шпалер іноді виникають досить незвичайні.

Однією із найцікавіших новинок є поролонові шпалери.

поролонові шпалери_3

У чомусь вони схожі на текстильні, що вже досить добре зарекомендували себе. Але є помітні відмінності. Основою цього матеріалу є щільний синтетичний поролон. На неї наноситься покриття із натуральної тканини.

Поки що поролонові шпалери виготовляються переважно на замовлення, оскільки широкої затребуваності вони не мають.

Переваги індивідуального замовлення не складно назвати. Замовник може вибрати ті кольори і текстури матеріалу, які необхідні для отримання максимально естетичного вигляду інтер’єру його житла.

поролонові шпалери_1

Самі рулони мають невеликі розміри. Натомість товщина полотна поролонових шпалер становить 7 мм.

Порівняно з іншими паперовими або вініловими, які зазвичай не бувають товщі за 3-4 мм, це дуже значний показник.

поролонові шпалери_2

Використовувати поролонові шпалери раціонально у разі, якщо необхідно замаскувати непривабливі стики чи нерівності стін. Навіть за умови, що під покриттям залишаться незахищені шви між листами гіпсокартону, це не позначиться в негативний бік на зовнішньому вигляді матеріалу. Він не порветься та не покриється зморшками.

поролонові шпалери

Завдяки цьому матеріалу можна значно збільшити звуко- та теплоізоляцію стін. Технологія обклеювання поверхонь поролоновими шпалерами мало відрізняється від тієї, до якої звертаються під час роботи з іншими аналогічними покриттями. Найголовніше використовувати клей, що підходить для проведення ремонту за допомогою важких шпалер.

Прокрутити вгору