корпусная мебель на заказ

Корпусні меблі на замовлення – переваги

Все більш популярними сьогодні стають корпусні меблі на замовлення, оскільки вони істотно перевершують свої фабричні аналоги по ряду важливих параметрів.

Ще відносно недавно лише промислове меблеве виробництво могло виробляти якісну продукцію. Але ситуація дещо змінилася і безліч приватних підприємців, які мають невеликі виробничі цехи, випускають комплекти меблів найвищої якості.

Створені корпусні меблі на замовлення відповідають абсолютно всім вимогам, які продиктовані потребами та смаками власників будинків, а також особливостями планування житла.

Наприклад, замовляючи стандартні корпусні або вбудовані меблі, є можливість вибрати якість і колір матеріалу, починаючи від бюджетного ДСП і закінчуючи деревом елітних сортів, фурнітуру з певним дизайном, форму виробів тощо. враховуючи всі побажання клієнта.

Замовник, беручи активну участь у проектуванні та виробництві корпусних меблів, може вносити певні корективи, втілюючи свою мрію про створення максимально комфортного та затишного житла.

Більшість людей сьогодні робить замовлення на виготовлення комплектів корпусних меблів для кухні, спальні, дитячої, вітальні, коридору та інших приміщень.

Найрізноманітніші шафи-купе та гірки, стінки, полиці та стелажі, гардеробні, спальні комплекти та багато інших предметів меблів можна виготовити за індивідуальним замовленням, враховуючи вимоги замовника з його активною участю.

Приватні підприємці, які володіють меблевими цехами, працюють для тих людей, які люблять користуватися зручними та стильними речами, цінують унікальність, високу якість виконання, індивідуальний дизайн та доступні ціни.

Хто потребує корпусних меблів на замовлення?

Для бажаючих мати будинок, квартиру або офіс, абсолютно не схожі на решту, але легко впізнати, необхідні комплекти меблів, виготовлені тільки за індивідуальним замовленням. При цьому кожен елемент має бути ретельно спланований у тісній взаємодії виробника меблів та замовника.

Готові меблеві гарнітури, що пропонуються в магазинах, не здатні повністю задовольнити всі побажання та вимоги клієнта, а також його дизайнерські уподобання, особливості планування, освітлення житла тощо.

І навпаки, корпусні меблі на замовлення, найбільш вдало орієнтовані на її конкретного власника. У ній враховано абсолютно все, навіть наявність у будинку домашніх тварин.

Так повелося, що меблі повинні стояти в кожній кімнаті, повністю відповідаючи функціональному призначенню приміщення. Для прикладу: у дитячій буде доречні спеціальні ергономічні меблі з можливістю коригування зі зростанням дитини, а в спальні — шафа-купе тощо.

Дизайнер обов’язково враховує функціональне призначення кожного предмета меблів, проектуючи їх у повній відповідності до стилю інтер’єру, адже вона завжди повинна дарувати тільки затишок і комфорт.

Прокрутити вгору