как подобрать двери к ламинату

Як підібрати двері до ламінату?

Установка дверей повинна проводитися на завершальній стадії ремонтних робіт – тобто, тільки після того, як укладений ламінат або інше підлогове покриття.

Саме така черговість дозволяє з легкістю і найточніше вибрати колір і фактуру дверей. Отже, міжкімнатні двері необхідно підбирати лише після того, як підібраний та укладений ламінат. Давайте розберемося як підібрати двері до ламінату.

Дуже велика кількість людей намагаються вибрати двері, щоб вони підходили до ламінату і невіддільно вписувалися в образ приміщення.

Для цього для того щоб двері чудово вписувалася в проектування приміщення, її колір не повинен бути «стороннім» в інтер’єрі. Обов’язково треба задуматися про прив’язку до існуючих деталей. Двері можуть бути одного кольору з підлоговим покриттям, меблями або іншим декором кімнати. Часто двері та ламінат вибирають фактично в тон один одному. Найкраще, щоб у них була ще й схожа фактура. В результаті все виходить досить симпатично. Двері можуть бути іншого кольору, ніж ламінат, але не більше якщо на кілька тонів.

Ламінована підлога, можливо, трохи темніше або трохи світліше, ніж двері.

Щоб правильно вибрати колір, можна виходити з назви породи дерева, якому він відповідає. Це майже завжди вказано на упаковці ламінату. Можна вибрати ламінат темного тону, а двері – найсвітлішого. Якщо хочеться екстравагантності, можна пограти з контрастом. Можна придбати двері сильно діаметрально протилежні до кольору ламінату. Але вони повинні поєднуватися з забарвленням стін. Вибрати досить важко, щоб це виглядало все привабливо. Після того, як поєднання обрані обов’язково потрібно подбати про вибір плінтуса. Ця ланка, яка пов’язує воєдино підлогу та двері, і обійти її стороною неможливо. Якщо двері – чорна, ламінат – світлий, плінтус, можливо, вибрати як під один колір, так і під інший. Якщо, навпаки, вибирати плінтус слід під колір дверей. Лише правильно обраний плінтус зможе зв’язати у загальний, єдиний дизайн дверей та підлогу. Він стане свого роду рамою.

Як підібрати двері до ламінату на кухні, а також у передпокої та невеликих кімнатах буде набагато краще, коли кольори підлоги та двері стануть співпадати.

Контрастні кольори також мають право на існування, адже тут є два правила. Насамперед контраст може бути видимим. Щоб поєднання не стало дисгармонічним, слід підлогу, двері та меблі підбирати або холодних, або теплих кольорів.

Прокрутка до верху