Посібник із купівлі ламінату: який ламінат підходить саме вам

Ламінована підлога — чудовий варіант для тих, хто хоче відчувати справжнє дерево за нижчою ціною, або для тих, кому потрібна додаткова довговічність. Якщо ви не впевнені, чи ламінована підлога – це правильний крок для вас, наш матеріал із посібником із купівлі ламінату охопить усе, що вам потрібно знати.

У цьому матеріалі буде описано як переваги, так і недоліки ламінованої підлоги, куди можна покласти ламінат, різні показники, найкращий ламінат, який відповідає вашим потребам, і багато інших факторів, які важливо враховувати.

Переваги ламінату

Ламінована підлога від https://europidloga.com/ua/laminat/ має багато переваг. Нижче наведено список ключових переваг, які слід враховувати, приймаючи важливе рішення про покупку:

Переваги

  • Ламінат дуже міцний і витримує велику кількість пішохідного руху
  • Це чудовий варіант, якщо ви шукаєте підлогове покриття для ванної чи кухні, оскільки воно не так сильно вбирає вологу, як справжні дерев’яні підлоги.
  • Ламінат доступний і може виглядати майже ідентично справжньому дерев’яному паркету
  • Завдяки механізму кріплення з замком ламінована підлога швидко та легко встановлюється
  • Ламінат стійкий до подряпин і водостійкий, що робить його ідеальним для завантажених сімейних будинків, а також ванних кімнат і кухонь
  • Порівняно зі справжнім деревом, ламінат більш гігієнічний і його легше чистити, і вимагає лише регулярного підмітання та час від часу вологої швабри.
  • Виробничий процес ламінату забезпечує дуже міцне та надійне підлогове покриття з дуже стабільними результатами на кожній дошці

Недоліки

  • Ламінована підлога – це не справжня річ; якщо ви шукаєте 100% натуральну дерев’яну підлогу, ви можете знайти це лише зі справжньою дерев’яною підлогою
  • Дерев’яна підлога, як правило, має довший термін служби, ніж ламінат, оскільки її можна шліфувати та лакувати

Де можна покласти ламінат?

Ламінат – чудовий вибір для будь-якої кімнати у вашому домі. Міцна довговічна поверхня в поєднанні з широким спектром стилів кольорів забезпечує величезний вибір на вибір. Просте встановлення клацанням, яке пропонують виробники на всіх ламінованих підлогах, значно полегшує процес укладання.

Хоча ламінат чудово підходить для будь-якої кімнати, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте ламінат з рейтингом AC5 для ванних кімнат; це пов’язано з тим, що цей клас підлоги здатний витримувати велику кількість вологи завдяки своїй високій міцності та жорсткій текстурованій поверхні.

Різноманітність товщини ламінату

Товщина — важливий фактор, який слід враховувати при виборі ламінату, який найкраще підходить саме вам. Більш товстий ламінат забезпечить більш справжнє відчуття деревини, більша глибина також призводить до більш детальної структури.

Тонша ламінована підлога може не мати стільки переваг, однак вона значно дешевша.

Ламінована підлога виготовляється товщиною від 6 до 12 мм. Зазвичай міцна ламінована підлога має товщину від 10 до 12 мм, однак, якщо ваша підлога рівна та достатня, 7 або 8 мм – прекрасний варіант.

Який ламінат для вас найкращий?

Ламінована підлога відкриває ряд різноманітних можливостей, які ви не зможете знайти з багатьма іншими видами підлоги. Якщо ви шукаєте зовнішній вигляд волоського горіха, вигляд деревини в природних тонах або навіть текстуру каменю – є асортимент на ваш смак.

Звичайно, цей посібник із купівлі ламінату не відбувся би без згадки сірого ламінату. Це стало масовою тенденцією як для дизайнерів інтер’єрів, так і для домовласників. Його природний тон і колір допомагають підлозі легко вписуватися в будь-який інтер’єр.

Ціноутворення

Порівняно зі справжнім дерев’яним паркетом, ламінована підлога є дуже економічно вигідною, що є чудовим варіантом для тих, хто має обмежений бюджет. Нижче наведено приклад різних асортиментів ламінованих підлог залежно від ціни. Від недорогих і бюджетних до вищих цінових діапазонів, існують різні специфікації, які відповідають вашим потребам і вподобанням.

Висновок

Вибір найкращого ламінованого покриття для ваших потреб залежить як від особистих уподобань, так і від загальної практичності під час оцінки того, як часто по ньому будуть ходити. Ламінована підлога є однією з найкращих замін дерев’яної підлоги, яку ви можете отримати, обидва мають свої позитивні та негативні сторони. Однак ламінат стає все ближче до справжнього дерева і може запропонувати багато переваг, яких не може надати справжня дерев’яна підлога. Скористайтеся порадами в цьому посібнику з купівлі ламінату, щоб допомогти собі прийняти рішення.

Прокрутка до верху