преимущества ламината

12 переваг ламінату перед іншими покриттями для підлоги

Для відповіді на запитання: «Що краще ковролін чи ламінат?», необхідно вивчити переваги ламінату:

переваги ламінату

1. Така підлога стійка до будь-яких видів механічних пошкоджень, будь то каблуки-шпильки, пазурі домашніх вихованців, ролики меблів та багато іншого.

Також хочемо поділитися цікавою статтею – як підібрати двері до ламінату , яку ми писали раніше.

2. Має високу зносостійкість та високу опірність до стирання. Це доведено спеціальними тестами, спрямованими вивчення зносостійкості покриття. В результаті таких досліджень було з’ясовано те, що до стирання верхнього шару захисту ламінату необхідно, щоб спеціальна машина для шліфування з абразивним колом зробила тридцять три оберти на даній підлозі.

переваги ламінату_2

Підлоги з ламінату стійкі до дій хімікатів.

3. Так, наприклад, будь-які плями, що важко виводяться, можна з легкістю знищити за допомогою ацетону, який не завдасть жодної шкоди покриттю.

4. Тверда поверхня підлогового покриття витримує падіння та удари навіть дуже важких предметів.

переваги ламінату_3

5. Завдяки низькому рівню чутливості ламінату до режиму клімату, він не піддається жодним видам деформації через зміну протягом сезону мікроклімату у приміщеннях.

6. За бажання господаря будинку можливе укладання під даний тип підлог додаткової основи з обігрівом, тобто теплих підлог.

7. До переваг ламінату також можна віднести стійкість до впливу світла і прямих сонячних променів, що дозволяє власникам такого підлогового покриття не хвилюватися про можливе його вицвітання.

8. Завдяки антистатистичним властивостям ламінату, зникає таке неприємне явище як наелектризованість всього одягу та взуття в холодну пору року.

9. При падінні на дане покриття для підлоги нагрівального приладу, попелу від сигарети або дрібного за розміром вугілля, воно не загориться, що дуже безпечно в будинках з камінами і там, де постійно курять.

переваги ламінату

10. При довгому знаходженні під килимом або меблями такі підлоги не темніють.

11. Для догляду за ламінатом немає необхідності проходити навчання, адже достатньо лише періодично протирати підлогу від пилу та інших забруднень вологою ганчіркою, не боячись ні пошкодити, ні подряпати підлогу.

12. Встановити таку підлогу дуже просто і найголовніше швидко. А безпосередню експлуатацію можна розпочати вже через двадцять чотири години після встановлення.

Прокрутити вгору