Складні міжкімнатні двері книжка: порятунок для невеликих приміщень

Маючи маленьку за площею квартиру, доводиться заощаджувати простір, підгадуючи, куди помістити або прибрати той чи інший предмет інтер’єру. Купівля функціональних і красивих меблів перетворюється на головний біль все через ті ж горезвісні метри.

Орні двері, що займають більшу частину невеликого простору, стають справжньою проблемою мешканців квартир. До того ж, вона може заважати вільному переміщенню вузьким простором (наприклад, коридором) і займає місце, яке можна було б відвести під щось корисне.

Для вирішення цієї проблеми було придумано складні двері, що працюють за принципом жалюзі.

Складні двері складаються з ламелей, з’єднаних між собою пружинами та закріплених у шарнірної планки. Розкриття та закриття дверей відбувається в одній площині. Вільне переміщення секцій обумовлено механізмом, закріпленим у верхньому торці дверей та верхній перекладині дверної коробки та представленому роликами.

Складану систему дверей можна монтувати і в квартирі, і в офісних установах через відповідність дверної коробки стандартним розмірам.

Залежно від кількості секцій виділяють 2 типи складних дверей:

• книга (має дві секції). ;

• гармошка (секцій – понад дві, близько 10). На вигляд вони нагадують жалюзі-гофре. Двері-гармошку слід вибирати з обережністю, тому що вона підходить не для кожного інтер’єру. Нестача — менш міцна, ніж двері-книжки.

Матеріал, з якого виготовляється складна система дверей:

• МДФ;

• ДСП;

• пластик;

• Деревина.

Найчастіше вищезгадані матеріали можна комбінувати з вітражами та склом.

Для безшумного відкриття та закриття складних міжкімнатних дверей книжки, для володіння ними високими показниками тепло- та звукоізоляції, необхідно у торців дверного полотна закріпити спеціальні ущільнювачі. Завдяки таким ущільнювачам знизиться повітропроникність з інших приміщень. Можливе встановлення і автоматичних складних дверей, керувати якими можливо простим натисканням кнопки.

Підбір фурнітури – ще одна позитивна якість складаних дверей.

Роль блокатора дверей може грати не тільки замковий механізм, встановлений на дверному полотні, але й спеціальна клямка, закріплена у верхній частині дверей. Але якість фурнітури необхідно перевірити перед покупкою, оскільки саме від якості залежить довговічність системи.

Практичність і презентабельність доладних дверей пояснюється такою перевагою, як здатність не провисати при закриванні.

Перед тим, як встановлювати двері, необхідно вирівняти підлогу, оскільки нерівна підлога може спричинити щілину між стулками або під дверима.

Монтаж повинен бути виконаний грамотно, щоб встановлені двері працювали справно і відчинялися до кінця.

Закривати двері необхідно плавно, берегти від ударів – інакше двері не прослужать і року.

Коментарі