раскладной диван-кровать

Розкладні диван-ліжка: наші чи «заморські»?

Про розкладні дивани світ уперше дізнався ще у далекому дев’ятнадцятому столітті.

Вони були придумані не лише задля економії простору. Основною метою такого винаходу є отримання додаткового спального місця. Спочатку їх ставили тільки в робочих кабінетах як місце для відпочинку, щоб втомлений трудівник, що заробився, хоч іноді лягав на них спати. Але вже за радянських часів розкладні дивани-ліжка з’явилися й у «хрущовках». Квартири даного типу були настільки малі за площею, що повноцінне ліжко примудрялося вмістити небагато. Ось і прийшли на допомогу розкладні дивани.

У виробництві розкладних диванів на перший план виходила довговічність виробу. Тому вітчизняні споруди вже тоді служили набагато довше за західні аналоги.

Сьогодні диван-ліжка не втратили своєї популярності.

Тому їхнє виробництво налагоджене як у нашій країні, так і в усьому світі. Природно, що й ті, та інші екземпляри мають свої переваги та недоліки.

Імпортні розкладні диван-ліжка найчастіше не призначені для регулярного трансформування.

Деякі компанії виготовляють розкладні дивани як для повсякденного, так періодичного використання. Тому якщо ви не збираєтеся використовувати покупку регулярно, найкращим варіантом будуть «заморські» дивани. Такі вироби мають цікавий дизайн, форми та забарвлення.

Тепер про вітчизняні диван-ліжка.

Як і раніше, головною метою виробників у нашій країні є надійність. Ще з того часу збереглася тенденція мінімізувати кількість елементів шляхом спрощення дизайну. Адже якщо елементів мало, то й ламатися нема чому.

Отже, якщо розкладний диван вам потрібен для доповнення інтер’єру, а за призначенням він використовуватиметься нечасто, краще придбати «заморську» споруду.

Якщо ж ви збираєтеся трансформувати його щодня, вітчизняний варіант вам чудово підійде завдяки своїй якості та надійності.

Прокрутити вгору