17 класичних стилів диванів, які вам потрібно знати

Ми всі були тут раніше: ви переїжджаєте в нове місце і готові обставити нову вітальню. Однак, як тільки ви починаєте шукати диван, ви стикаєтеся з безліччю варіантів, і ви швидко починаєте відчувати себе приголомшеними. І це також не дивно — існує безліч стилів диванів, і перегляд усіх них, щоб зрозуміти, що підходить у вашому просторі, забирає багато часу.

Але зробіть глибокий вдих — ми зробили цю роботу за вас. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про найпоширеніші стилі диванів, їхні особливості та те, в яких приміщеннях вони виглядають найкраще.

01з 17

Бріджвотер

Дивани «Бріджвотер» — це популярний стиль дивана, на якому комфортно розміщуються троє. Однією з їхніх відмінних рис є висока спинка та низькі рукави, які надають виробу більш невимушеного вигляду. Дивани Bridgewater також зазвичай сильно оббиті та мають спідницю в підлогу.

02з 17

Кушетка

Кушетка — це комбінація дивана та ліжка, яка є ідеальним вибором для гостьових спалень, дитячих кімнат або простору flex Кушетки, які також називають диваном, можуть бути без спинок і встановлюватися біля стіни, або вони також можуть мати каркас, який робить їх більше схожими на ліжка, а не на лавки.

03з 17

Модульний

Модульні дивани – це ще один чудовий вибір простору. Вони отримали свою назву завдяки здатності змішувати та поєднувати деталі та легко реорганізовувати відповідно до потреб кімнати, і вони часто випускаються у формі L або U. Багато модульних диванів часто розташовані низько над землею та містять багато плюшевих подушок.

04з 17

Двомісне крісло

Шукаєте диван для двох? Спробуйте двомісне крісло. Ці дивани добре підходять у невеликих приміщеннях або як додаткове місце для сидіння в кімнаті, де вже є більший диван. Диванні крісла також є ідеальним вибором для спалень чи офісів, оскільки їхні менші розміри дозволяють легко розмістити їх практично будь-де.

05з 17

Кабріоль

Цей дивовижний диванний стиль бере свій початок у правлінні Людовика XV на початку 18 століття. Відмінною рисою дивана Cabriole є його ефектна та вигнута спинка. Більшість диванів Cabriole також часто досить вишукано прикрашені дерев’яними деталями або складними тканинами. Але багато диванів Cabriole, які ви знайдете сьогодні, повернулися до цього, вибравши більш мінімалістичний вигляд.

06з 17

Відкритий

Хочете відпочити просто неба, а не просто у вітальні? Спробуйте відкритий диван. Дивани на відкритому повітрі часто мають більш сучасний дизайн, як-от дивани на треках або глибокі дивани. Ключовим компонентом вуличних диванів є їхня довговічність, тому шукайте дивани з водонепроникних і атмосферостійких матеріалів.

07з 17

Англійський диван

Англійські дивани-рулони – ще один класичний варіант дивана. Ці універсальні дивани з’явилися в Англії на початку 20-го століття, і вони підходять практично до будь-якого стилю. Їх відмінною рисою є вигнута рука, що дало їм назву. Англійські розкладні дивани також зазвичай мають глибокі сидіння, коротку спинку та ефектні ніжки дивана.

08з 17

Модерн середини століття

Після піку популярності в середині століття дивани середньої моди повертаються і швидко стають новими фаворитами у вітальні. Це скорочене сидіння пропонує низький профіль, чіткі лінії та багато кутів. Сучасні дивани середини минулого століття також часто низькі до землі та зазвичай мають шкіряні або більш нейтральні кольори.

09з 17

Секційні

Ще одна класика сучасного дивана – секційний. Подібно до модульних диванів, секційні дивани також складаються з різних частин і традиційно мають L або U форму. Однак вони не такі гнучкі, як модульні дивани, і можуть мати лише один інший варіант компонування. Але часто ця постійність може піддаватися більш формальному або зібраному вигляду.

10з 17

Смокінг

Смокінгові дивани , як ніщо інше, кричать « ар-деко ». Ці елегантні дивани з високою спинкою, але з низьким профілем почали з’являтися на початку 20-го сторіччя, і з тих пір вони затрималися. Підлокотники диванів-смокінгів сидять на одному рівні зі спинками, і багато з цих диванів також мають оксамит і ґудзики з пучком.

11з 17

Дивани на ніжках

Диван на ніжках — це тонко сучасний вибір, який проходить межу між повсякденним і офіційним. Його визначальною особливістю є прямі та вузькі руки. Дивани на ніжках також мають багато схожості з сучасними диванами середини століття, наприклад, їх довгий і низький профіль і кутовий вигляд.

12з 17

Глибоке місце для сидіння

Шукаєте диван, щоб заснути? Спробуйте глибоко закладений. Дивани з глибоким сидінням мають сидіння, які є додатковими, розкішними та, звичайно, глибокими. Багато з них мають надмірно наповнений вигляд, і вони є чудовим вибором для більш простих житлових приміщень, таких як сімейні кімнати чи ігрові кімнати.

13з 17

Низько посаджені

Ще один диван, який визначається сидінням, – це диван з низьким сидінням. У цих коротких диванів немає ніжок, вони стоять прямо на землі. Вони забезпечують унікальний сучасний і структурний вигляд, який добре працює в розкішних мінімалістичних приміщеннях. Ці дивани зазвичай мають брудно-білі або білі відтінки.

14з 17

Верблюжа спина

Скорочений двоюрідний брат кабріольного дивана, верблюжа спинка також має вигнуту спинку, але часто це більш тонкий, ледь помітний вигин. Дивани Camelback мають вигнуті ручки та спідницю, що досягає підлоги. Ці дивани добре підійдуть у будинках із елітною прибережною атмосферою, у вітальнях і бібліотеках.

15з 17

Честерфілд

Універсальна бібліотечна класика, дивани chesterfield поєднують в собі елегантність смокінгових диванів із комфортом англійських рулонів. Подібно до дивана-смокінга, честерфілд складається з високих підлокотників на рівні спинки дивана, але замість того, щоб бути незграбним і жорстким, підлокотники честерфілда вигнуті та м’якіші. Дивани Chesterfield часто оббиті шкірою, а також мають ґудзики з пучками.

16з 17

Тонкий тиван

Диван схожий на диван, але трохи більш формальний. Дивани зазвичай вміщують лише двох людей, і вони створені більше для сидіння, ніж для відпочинку, оскільки вони не такі плюшеві, як дивани. Вони чудово підійдуть для диванів в офісах, кімнатах очікування, передпокоях та інших місцях, де потрібно швидко сісти.

17з 17

Диван-ліжко

Диван-ліжко — це саме те, що випливає з його назви — частково диван, частково ліжко. Постільна частина дивана-ліжка часто знаходиться всередині дивана і висувається, коли знімаються верхні подушки. Деякі дивани-ліжка більш схожі на футон і складаються, щоб створити рівну поверхню для сну.

Прокрутити вгору