20 найкращих та неймовірно цікавих ідей узголів’я з Instagram

Спальня, мабуть, найважливіша кімната у вашому домі. Це те, з чого ви починаєте кожен день і закінчуєте щовечора: ось чому так важливо підходити до його дизайну з увагою та турботою. Ваше оточення може вплинути на ваш настрій, коли ви прокидаєтеся вранці або розслабляєтесь уві сні ввечері, тож згорніться калачиком під вишуканим узголів’ям, щоб побачити найприємніші сни у вашому просторі.

Черпайте натхнення у професійних дизайнерів інтер’єру. Незалежно від того, чи любите ви залишатися простими та вишуканими, чи ваші дизайнерські смаки дещо сміливіші, для кожного стилю знайдеться ідея узголів’я. Правильно підібрані речі підійдуть до будь-якого типу дизайну, від богемного максималізму до найвитонченіших мінімальних спалень.

Продовжуйте прокручувати, щоб переглядати дизайни узголів’я та ідеї від найкращих дизайнерів інтер’єру, щоб ваш простір виглядав якнайкраще.

01з 20

Сплетіть свої мрії

У цьому максималістському просторі, плетене шкіряне узголів’я контрастує з яскравими та веселими шпалерами з квітковим орнаментом. Рожеві деталі можна побачити по всій кімнаті від стін до постільної білизни та тумбочки, але теракотовий відтінок шкіри – це те, що привертає увагу. Це узголів’я може працювати як у зібраному просторі, так і в більш мінімальній кімнаті як яскравий елемент.

02з 20

Обрамлення тканини

Ця елегантна спальня пропонує легкий, динамічний дизайн, наповнений різноманітним декором. Усе це об’єднується, коли ви помічаєте узголів’я: класична оббивка з ворсом нейтрального тону привносить традиційний стиль в решту кімнати, оскільки відтінки слонової кістки розміщені по всьому дизайну. Бронзова рамка, побудована навколо оббивки, доповнює відповідні металеві матеріали в підніжжі лавки. Отримайте зовнішній вигляд, шукаючи узголів’я з поєднанням силуетів із таких матеріалів, як золото, бронза чи антична латунь у поєднанні з м’якою тканиною.

03з 20

Змініть колір вашої стіни

Замість того, щоб зосереджуватися на поєднанні узголів’я з рештою декору вашої спальні, ви можете пограти з ідеєю контрастних кольорів. У цій кімнаті помаранчеве узголів’я виділяється на тлі ніжно-блакитних стін, щоб теплі відтінки ліжка контрастували з темною темою простору. Спробуйте поекспериментувати з узголів’ям, яке виділятиметься на тлі поточного кольору вашої спальні, щоб отримати подібний вигляд.

04з 20

Відчуйте фермерський будинок

Якщо ви віддаєте перевагу спальні в сільському, шикарному сільському стилі , використовуйте меблі, які змусять гостей зробити двічі. Ця конструкція має раму ліжка з узголів’ям, яке виглядає так само, як дерев’яна лава, що надає простору відчуття тепла, домашньої роботи. Дерев’яний матеріал, виготовлений у такий цікавий, але звичний спосіб, робить кімнату чарівною та оригінальною: не потрібно робити сам.

05з 20

Акцент на стіні

Чорна фарба є сміливим вибором для дизайну, але коли вона доповнена яскравими відтінками, вона справляє враження, як ніхто інший. Дизайнер зігріла цю спальню за допомогою узголів’я з натуральним деревом, текстурованих бічних столиків і плетених жалюзі. Опануйте вигляд у власному просторі, обрамивши ефектну стіну в улюблений темний акцентний колір, а потім створіть різноманітні текстури білої постільної білизни зі шкіряними табуретами біля підніжжя.

06з 20

Повісьте узголів’я

Дизайнер  вибрав стиль ручної роботи, який кріпиться прямо на стіну. У цій спальні є узголів’я, оббите теракотовим льоном і оздоблене шкіряними ремінцями. Землисті відтінки підкреслюють велику декоративну подушку, а ніжно-рожеве освітлення підкреслює світліші відтінки шкіри. Щоб виглядати як вдома, ознайомтеся з індивідуальними варіантами Norwegian Wood або додайте шкіряні ремені до настінного лляного узголів’я.

Для збалансованого вигляду дотримуйтеся симетрії: ці шкіряні ремінці, які звисають вище узголів’я, привертають увагу до стін навколо ліжка з подвійними бра.

07з 20

Накладіть кілька стилів

Ця спальня має не одне, а два приголомшливих узголів’я для ефекту багатошаровості. Це поєднання спеціально розробленої замшевої підкладки та м’якого головного узголів’я з великою кількістю візерунків. Готовий вигляд розкішний і гламурний, залишаючись затишним і комфортним. Відтворіть дизайн удома, використовуючи кілька деталей для багаторівневого підходу.

08з 20

Виберіть монохромні кольори

Для витонченого вигляду вибирайте монохромні кольори узголів’я, які поєднуються з постільною білизною та стінами. Дизайнер оформила це ніжно-сіре м’яке узголів’я креативними шпалерами, розкішною білою постільною білизною та білими елементами навколо кімнати. Великий підвісний світильник витончено висить над ліжком, а прозорі штори пропускають у простір багато природного світла.

09з 20

Офсетні рами балдахіну з арт

Для тих, хто працює з повними каркасами ліжок з балдахіном, може бути важко створити вигляд узголів’я, коли ви не можете замінити те, що у вас є, але дизайн створив дизайн цієї спальні з креативним підходом. Стилізувавши великий твір мистецтва між стійками узголів’я, можна оживити простір стіни, змішуючи кольори з простирадл. Сміливі акценти цього твору мистецтва, створені шпалерами з візерунками та двокольоровою постільною білизною, доповнюються від стіни до стіни.

10з 20

Виберіть оббивку

Незважаючи на те, що ця кімната вирізняється чистою та простою палітрою білих кольорів, узголів’я ліжка та каркас ліжка далеко не витончені. Насправді динамічний принт із тканин Rebecca Atwood на каркасі ліжка не лише привертає увагу, але й створює ілюзію руху. Це тканина з мармуровою смугою різноманітних блакитних відтінків, яка ніби імітує рух океанських хвиль. Результат – спокійний (і майже пляжний) заповідник, готовий заколисати вас спати. Використовуйте узголів’я зі сміливим візерунком, щоб викликати інтерес до нейтральної кімнати.

11з 20

Не бійтеся темряви

Якщо ви подивилися на це темне ліжко з м’якою оббивкою, але ще не зробили стрибок, нехай цей дизайн стане вашим натхненням. Спальня є свіжим прикладом того, як використовувати темні акценти у світлій кімнаті. Завдяки яскраво-білій фарбі, постільній білизні та хутряним ковдрам цей простір виглядає зовсім не тьмяним, а його чорні акценти сповнюють індивідуальність, щоб створити контраст у дизайні.

12з 20

Округліть це

Ми не можемо насолодитися цим заокругленим узголів’ям. Щоб завершити цей образ у вашому просторі, обов’язково розташуйте ліжко навпроти вікон — якщо спроектувати кімнату таким чином, природне світло потраплятиме навколо ліжка, перебільшуючи яскравість білого декору. Виберіть повністю білі акценти, як-от штори, нічні лампи та постільну білизну, щоб контрастувати з вашим яскравим кольором (не пропустіть чудові підлоги в цій рожевій спальні).

13з 20

До бохо

У цьому дизайні фотограф передала суть цієї просторої, затишної спальні. Унікальне узголів’я ліжка з дерев’яними решітками оформлено з відповідними акцентами в усьому просторі: від лампи на тумбочці до самого столу, картини в рамці та сидіння біля підніжжя – Най не втрачав жодної можливості розширити колір. по всьому простору. Додайте вигляду своїй кімнаті, поєднавши цілісні тони декору з тим самим відтінком, що й узголів’я.

14з 20

Опануйте вигляд

Ця шикарна спальня. Вона має один із найкласичніших варіантів узголів’я: текстурований шматок тканини нейтрального відтінку, який робить простір розслаблюючим і позачасовим. У поєднанні з постільною білизною в стилі бохо та унікальним декором стін, доповнюючі кольорові схеми переливаються по всій кімнаті з акцентами золота, чорного та білого на тлі кольору слонової кістки. Отримайте зовнішній вигляд, додавши узголів’я з канальним хохлом до спокійної, нейтральної спальні.

15з 20

Залишайтеся класичними з металевим каркасом

Цей привабливий, нейтральний простір. Центральним центром кімнати є її традиційне металеве узголів’я: у поєднанні з м’якою лляною постільною білизною та текстурованою ковдрою поєднання декору в цій спальні, безсумнівно, заспокоює. Отримайте зовнішній вигляд, оформивши металевий каркас ліжка плетеним кошиком і відповідним столиком серед яскравих стін і невеликих акцентів.

16з 20

Виберіть свою палітру

Прикрасьте м’яко-сіре м’яке узголів’я, просто вибравши колірну схему : сірий, як правило, добре поєднується з темно-синім, чорним, білим і нейтральними тонами. У цій спальні класичне сіре узголів’я – це щось інше, але не звичайне. З великою кількістю візерунків на декоративних подушках, текстурою вздовж цегляних стін і чорними бра, які поєднуються з темними тонами настінного мистецтва, цей дизайн виглядає спокійним і зібраним, не жертвуючи краплею характеру.

17з 20

Стиль від підлоги до стелі

Замість традиційного узголів’я, чому б не зробити акцент на всю стіну? У цьому дизайні кімнати піднімає узголів’я від підлоги до стелі з дерев’яними дошками, встановленими на стіні. Оформлений дерев’яним каркасом ліжка та неоновим освітленням, цей простір у стилі бохо виглядає гладким і чистим. Створіть зовнішній вигляд у своїй власній кімнаті, встановивши шматки дерева на один дюйм, вирізані ширше вашого ліжка, і виберіть декоративні елементи в тих самих світлих тонах.

18з 20

Прийміть яскраві кольори

Якщо решта вашої кімнати заповнена нейтральними кольорами, нехай узголів’я ліжка буде яскравим. Цей дизайн має яскравий колір у узголів’ї та підніжжі ліжка. Отримайте вигляд у своїй власній спальні, вибравши сміливий металевий каркас і оформивши його м’якими кольорами та різними текстурами по всій кімнаті.

Завдяки теплим виразним елементам, таким як червоний каркас ліжка, більш прохолодний декор, як цей блакитний килим у поєднанні з синьою та сірою постільною білизною, може додати розміру вашому простору, не перебиваючи колір кімнати.

19з 20

Додайте ткані частини

Цей простір, унікальний і яскравий. У цій спальні багато текстури з акцентами від підлоги до стін: плюшевий килим, смугастий плед, подушки з товстого плетення та стіни з пір’ям створюють основу для цього теплого ротангового узголів’я. Додайте вигляду вашій кімнаті за допомогою різноманітних матеріалів, покладених на ліжко.

20з 20

Створіть стиль вінтажного шику

Якщо ви прихильник дизайну фермерського будинку, ви будете приголомшені цим простором від Becca Interiors. З елементами від сільського шику до вінтажного гламуру, він наповнений індивідуальністю, водночас створюючи м’яке, тепле відчуття, яке ми любимо в спальнях. Зіркою простору, звичайно ж, є його каркас ліжка: щоб отримати вигляд вашої кімнати, поєднайте класичне металеве ліжко з балдахіном і м’яке узголів’я світлішого тону. Додайте контрасту, пофарбувавши віконні рами, щоб контрастувати з білими стінами, і оформіть старовинний комод як тумбочку для додаткового зберігання речей.

Прокрутка до верху