6 ідей IKEA для квартир, щоб зробити ваш простір величезним

Коли більшість людей дивляться на маленьку кімнату, вони бачать проблеми. Якщо у вас немає дизайнерського досвіду, ідея втиснути диван в і без того тісну вітальню або знайти додаткове місце для зберігання, коли площа на підлозі обмежена, просто нецікава. Але коли стилісти IKEA заходять у невеликий простір, вони бачать можливості.

Варто лише один раз поглянути на каталоги IKEA, щоб побачити, що їх креативність неперевершена, коли справа доходить до декорування крихітної квартири. Письмові столи переобладнані в обідні столи, вбудовані сховища простягаються вгору по стінах і над ліжками, і кожен дюйм кімнати максимально збільшений.

Виникає запитання: чи дійсно ви використовуєте весь свій простір у своїх інтересах?  Відповідь, ймовірно, буде «ні».

Тут ми перебрали найкращі зображення інтер’єру IKEA, щоб точно знайти поради щодо стилю, які зроблять ваш дім у 10 разів більшим. 

01з 06

Проявіть творчість

Те, що предмет було розроблено для однієї мети, не означає, що це все, для чого його можна використовувати. Один із головних принципів життя в невеликих приміщеннях полягає в тому, щоб меблі, особливо великі предмети, такі як столи, виконували подвійну функцію.

Подивіться на існуючі меблі та запитайте себе: Як ще я міг би використати цей предмет? Нам подобається ідея шукати альтернативне використання продукту за межами очевидного.

02з 06

Перетворіть безлад у мистецтво

Не хвилюйтеся, вам не потрібно викидати свою п’ятирічну колекцію журналів або ті записи, які ви не грали роками. Якщо залишити без стилю, випадкові предмети можуть виглядати захаращеними та займати непотрібний простір. Замість того, щоб викидати або ховати їх, творчо подумайте, як ви можете виставити їх, щоб створити єдину стіну. Складання книг із корінцями однакового кольору або старих платівок на вашій книжковій шафі — це чудовий спосіб миттєво зробити кімнату обдуманою. 

І не забувайте про ті дорогоцінні кілька дюймів простору під полицями, які часто витрачаються даремно. Складайте книги щільно до верхньої частини полиці.

03з 06

Не нехтуйте стелею

Зайдіть у кожну кімнату вашого дому та подивіться вгору. Простір над дверима є одним з найбільш недовикористовуваних у будинках. Використання високих шаф над дверима може допомогти зробити простір менш переповненим. Крім того, найкращий спосіб використовувати високе сховище, оскільки воно не таке доступне, як нижні шафи, — це використовувати його для зберігання речей, до яких вам не потрібен щоденний доступ, наприклад сезонних речей, які потрібно використовувати лише кілька разів. разів на рік.

Якщо ви віддаєте перевагу маскуванню відкритих полиць або шаф, які тягнуться вгору по стінах і над дверними прорізами, використовуйте освітлення, щоб направляти погляд. Ретельно підібрана підвіска, підвішена низько, проллє світло на бездоганну стільницю, а не на сховище над нею. 

04з 06

Створіть розділений простір

Коли простір обмежений, вам потрібно думати не тільки про єдине, традиційне призначення кімнати. Потрібне гостьове ліжко? Додайте розкладний диван у свою вітальню. Хочете створити домашній офіс? Створіть вбудований стіл у своїй книжковій шафі. Якщо кожна кімната виконує лише одну мету, вона працює недостатньо. 

Ми розуміємо, що невеликий, гнучкий житловий простір стає все більш важливим, оскільки багато наших клієнтів переїжджають у менші міські райони та потребують кімнат, які виконують подвійні функції. Гарний дизайн і функціональність завжди є головною проблемою.

05з 06

Враховуйте висоту

Якщо ви проектуєте свою кімнату на основі плану поверху, настав час подумати в 3-D. Природній інстинкт людей полягає в тому, щоб дивитися на «слід» кімнати під час планування та пропускати інші зони, які забезпечують додаткове зберігання. Натомість подумайте про створення рівнів у вашій кімнаті та пограйте з висотою, щоб сегментувати простір. 

Під час одного невеликого перетворення простору команда IKEA створила ліжко в стилі лофт, поставивши ліжко на дерев’яні шафи. Невелику зону відпочинку або робочу зону також можна створити, побудувавши невеликий верхній рівень. Ще одна перевага високої стелі полягає в тому, що простір можна розділити за допомогою панелей або штор, які не повинні підніматися до стелі. Це забезпечує додаткове світло в меншому просторі.

06з 06

Персоналізуйте своє сховище

Я вважаю, що найважливіша порада щодо стилю — це оцінити свої потреби. Як ви використовуєте свою кімнату(и) і створюєте простір, який підходить саме вам?. Коли кожен аспект вашого дому персоналізовано відповідно до ваших потреб у сховищі , ви відкриєте масу додаткового простору. 

Ваша шафа є чудовим місцем для початку процесу. Почніть з того, що витягніть усе з шафи та оцініть тип необхідного місця для зберігання. Наприклад, якщо ви зберігаєте в основному штани та сорочки, а довгі речі, як-от зимові пальта, можете покласти в інше місце, подвоїть місце для зберігання, встановивши дві стійки для одягу, а не одну. І не забудьте використовувати задню частину дверцят. Для таких предметів, як полиці для зберігання взуття.

Прокрутити вгору