Ось який колір меблів вибрати під сіру підлогу

Коли ви проектуєте кімнату з сірою підлогою — у вигляді плитки, килимів або бетону — який найкращий шлях під час вибору меблів? Чи є ключові кольори, які найкраще поєднуються з сірим, чи, у свою чергу, їх слід уникати?

Щоб з’ясувати це, ми поговорили з провідними дизайнерами, щоб зважити, який колір меблів вибрати, щоб він поєднувався з сірою підлогою. Зрештою, інвестуючи в такі предмети, як дивани, акцентні крісла, журнальні столики тощо, ви захочете приймати зважені рішення, щоб уникнути повернення та незадоволення.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про відтінки, до яких постійно повертаються професіонали, працюючи з сірим.

01з 10

Додайте тепла за допомогою коричневого

Зараз ми працюємо з чудовою сірою сланцевою плиткою для підлоги в їдальні — плитка темно-сіра з великою кількістю природної текстури поверхні. Ми поєднали його з обіднім столом кольору темного шоколаду клієнта, а потім вибрали нові обідні стільці теплого кольору шпаклівки.

Це чудовий спосіб поєднати теплі та холодні відтінки для цілісного та позачасового вигляду. У цьому приміщенні також є дерев’яні меблі, що ще більше підкреслює, як чудово коричневий може доповнювати сірий — хто знав?

02з 10

Подивіться на півтони

Розуміння тонкощів сірого допомагає вибрати, які кольори меблів і аксесуарів використовувати в просторі». З більш холодними сірими додаються відтінки блакитного до схеми кімнати. З більш теплими сірими треба додавати відтінки темно-коричневого до кімнати.

03з 10

Використовуйте Pop of Taupe

Унікальне темно-коричневе настінне покриття від Maya Romanoff і насичений сіро-сірий колір для посудних шаф на замовлення. Що стосується килима та тканин, вибрано світліші тканини для обідніх стільців, щоб створити контраст із темнішими дерев’яними деталями корпусу. Для віконних покриттів широка смуга з кількома відтінками сірого обрамляє великі вікна.

Виділяються різні варіанти обробки: колір фарби, настінне покриття, тканина, килим, дерево та скло. Шляхом об’єднання кількох текстур у однаковій кольоровій палітрі створюється складна та добре збалансована кімната.

04з 10

Додайте синього

Відтінки сірого килимового покриття були прохолодними, тому на віконних покриттях були обрані тканини з блакитними відтінками, а на кріслі — акцентна тканина з оздобленням. Колір настінного покриття мав як теплі, так і холодні кольори, що привело нас до темно-коричневої тканини для абажура на світильнику.

05з 10

Спробуйте насичений сірий

Насичений сірий колір до кімнати з сірою підлогою. Сірий — один із найбільш універсальних кольорів у дизайні. Залежно від відтінків, ви можете працювати майже з будь-яким кольором.

06з 10

Поєднання різних відтінків

Нам подобається працювати з різними відтінками сірого, особливо з синіми відтінками. Він ідеально поєднується з насиченими відтінками фарби, такими як темно-синій або насичений бірюзовий, як у цій вітальні, дозволяючи їм виразно висвітлюватись, особливо якщо працювати з більш нейтральними меблями.

07з 10

Зробіть це барвистим

Навіщо використовувати гарні та яскраві меблі в сірій кімнаті? Сірий колір — це майже порожнє полотно, яке дає вам змогу розчулитися кольором. Можна використовувати ніжно-сірий колір із легким відтінком засмаги та використовувати майже ідентичний відтінок на стіні та використовувати всі яскраві предмети меблів та мистецтво для сміливого моменту.

08з 10

Тон у тон

На протилежному кінці спектру, можливо, вигляд «тон в тон» є вашим вибором. Скажіть ура сірому, вставивши меблі цього відтінку у свій простір.

Коли на килимі є шматочки сірого кольору, щоб у просторі було просторо, а також наскрізна лінія меблів. Якщо це надзвичайно м’який відтінок, як тут, ви можете підібрати майже будь-який колір меблів, який забажаєте. Ви можете обрати насичений сірий для більш тонального вигляду або навіть чорний для чогось більш сміливого та сучасного.

09з 10

Подумайте про рожевий

Рожевий відтінок миттєво освітлює будь-яку кімнату. Рожеве крісло виглядає сміливо, якщо його поєднати з чорними, білими та сірими деталями.

Подібна установка — чудовий спосіб насолодитися найкращим із обох світів — у цьому просторі відбувається трохи тон-в-тон дії, але також є багато бадьорості духу. Якщо вам подобається рожевий колір, але ви не одержимі ним, можливо, це рішення для вас.

10з 10

Включайте нейтральні відтінки

Нейтральні предмети, такі як ці плетені стільці, сяють на сірому килимі. Їх завжди можна прикрасити декількома акцентами, наприклад, декоративними подушками або ковдрами, якщо ви хочете намалювати якийсь колір. Або розташуйте більш барвистий предмет, як-от зручний диван чи диван, збоку, якщо ви просто не можете уявити собі вітальню без трохи яскравості.

Прокрутити вгору