19 способів прикрасити спальню блакитним кольором

Блакитний не зовсім несподіваний колір у спальні, але в епоху нейтральних білих просторів прохолодні, сміливі кольори стають рідшими. Але якщо ви хочете створити заспокійливу, спокійну атмосферу у своїй спальні, небагато кольорів підійдуть краще, ніж блакитний. Цей яскравий, холодний відтінок повітряний і легкий, але все ж додає вашому простору достатньо індивідуальності, додаючи йому глибини.

І хоча існує нескінченна кількість відтінків синього, є щось неймовірно привабливе в м’якому світло-блакитному. Достатньо кольору, щоб наситити простір, але не зовсім темно-синій або королівський синій, який виглядає примхливим і драматичним.

Від акцентних елементів, таких як декоративні подушки чи постільна білизна до обклеєних шпалерами стін, ми зібрали наші улюблені способи використання світло-блакитного кольору в спальні. Читайте далі, щоб отримати найкраще натхнення.

01з 19

Зберігайте холодно (і нейтрально)

Поєднуючи світлі кольори з синім, вибирайте білі або сірі відтінки з холодними відтінками. Блакитний — веселий, холодний тон, який вимагає такого ж холодного відтінку, щоб його супроводжував. Тут яскраве бірюзове ліжко чудово поєднується з надсвітло-сірою фарбою та м’якими білими меблями.

02з 19

Подивіться на стелю

Якщо ви вважаєте, що світло-блакитний не може бути ризикованим, подумайте про те, щоб перенести його на п’яту стіну. Пофарбуйте стелю в небесно-блакитний колір, щоб надати вашому простору відчуття свіжості. Це не тільки несподіваний вибір дизайну, але й допоможе зробити ваші стіни вищими, а кімнату — більшою.

03з 19

Поєднуйте різні відтінки синього

Не бійтеся використовувати різноманітні частки світлого та середнього блакитного, щоб створити цілісний, продуманий простір. Розкладіть сині шари та додайте інший акцентний колір, щоб ваша кімната не виглядала надзвичайно синьою.

04з 19

Втягніть візерунки

Простий ніжно-блакитний колір іноді може здаватися надто молодим, але коли він використовується в складному візерунку, він миттєво підносить весь простір. Від декоративних подушок до цілого м’якого ліжка шукайте візерунки зі світлими або середньо-блакитними акцентами.

05з 19

З’єднайте підлогу та штори разом

Вам не потрібно фарбувати стіни, щоб надати своїй кімнаті повністю блакитний колір. Переплетіть колір по всій підлозі, постільній білизні та шторам, щоб створити настрій у всій кімнаті.

Вам не обов’язково поєднувати все (насправді, ми вважаємо, що це може бути занадто, коли все збігається), але намагайтеся залишатися в межах тих самих кількох відтінків світло-блакитного, щоб зберегти цілісність образу.

06з 19

Спробуйте сіро-блакитний

Сірий — ще один холодний холодний колір, який дуже добре підходить для спальні. Але якщо ви не можете вибрати між двома, шукайте світло-блакитний з яскравими сірими відтінками, щоб отримати найкраще з обох світів.

07з 19

Додайте вагонку

Вагонка може перетворити спальню, і нам подобається, коли проста біла вагонка поєднується з ніжно-блакитною фарбою. Додайте кілька світло-блакитних аксесуарів, щоб об’єднати весь образ.

08з 19

Повісьте нові штори

Простий спосіб додати блакитний колір у вашу спальню – поміняти штори. Замініть ці прості білі штори на пару світло- або середньо-блакитних штор, щоб внести нотку кольору у вашу спальню без повного макіяжу.

09з 19

Спробуйте нову тумбочку

Замість того, щоб купувати ціле нове ліжко, подумайте про світло-блакитну тумбочку, щоб додати яскравості вашій спальні. Барвиста тумбочка є дещо несподіваною, але вибір м’якого світло-блакитного відтінку залишається досить нейтральним, тому він не буде виглядати надто модним через кілька років.

10з 19

Повісити шпалери

Шпалери в спальні миттєво створюють затишну, піднесену атмосферу. Виберіть ніжно-блакитний колір і візерунок, який виглядає досить зрілим, щоб ваша спальня залишалася вишуканою та класичною.

11з 19

Виберіть ледь помітний синій

Світло-блакитний колір не обов’язково повинен здаватися надто потужним або барвистим. Ви все ще можете отримати ту нейтральну атмосферу в спальні за допомогою дуже м’якої блакитної фарби, яка здається майже білою при певному освітленні.

12з 19

Додайте декоративну подушку

Навіть невеликої дещиці світло-блакитного достатньо, щоб перетворити спальню та додати колір, коли вам це потрібно. Будьте простими та покладіть на ліжко кілька ніжно-блакитних подушок, щоб додати колір, який не буде суперечити решті вашого нейтрального простору.

13з 19

Додайте також темно-синій

Світло-блакитний — чудовий спосіб створити у вашій спальні відчуття простору та спокою, але він також добре поєднується з насиченим, глибоким синім. Подумайте про шарування відтінків синього та додавання світлих, середніх і темно-синіх кольорів у ваш простір для монохромного вигляду.

14з 19

Поєднуйте з рожевим

Поєднання різних м’яких відтінків синього з іншими світлими, приглушеними кольорами, такими як жовтий або блакитний, може надати вашій спальні відчуття жіночності та ніжності. Переконайтеся, що ваші меблі досить важкі, щоб світлі пастельні кольори не здавалися надто молодими.

15з 19

Бірюза

Світло-блакитний із зеленими відтінками може створити у вашій спальні м’яке, заспокійливе відчуття, водночас створюючи відчуття природи. Світла бірюза добре поєднується з багатьма кольорами та виглядає дещо дивовижним і унікальним у будь-якій спальні.

16з 19

Прийміть атмосферу фермерського будинку

Сучасна спальня в фермерському будинку підходить для будь-якого домашнього стилю, і ми любимо прикрашати її ніжно-блакитним кольором у цьому стилі декору, натхненному HGTV. Стиль блакитного фермерського будинку — це ідеальне поєднання чоловічого та жіночого начала, тому він добре підходить для гендерно нейтральної спальні.

17з 19

Оновіть кімнату підлітка

Якщо вам потрібна ідея спальні, яка ідеально підходить для підлітка (але досить шикарна, ви також захочете її вкрасти), ось вона. Ця модна спальня має сміливу світло-сіру стелю, яка робить кімнату яскравою та розширює невеликий простір.

18з 19

Спробуйте графічний друк

Іноді надто графічний принт у спальні може бути дратівливим, але коли ви використовуєте світло-блакитний колір, він справді пом’якшує весь образ. Ви можете використати інші відтінки синього по всій кімнаті або зробити його простим із переважно білими акцентами.

19з 19

Пара Білий і Блакитний

Одне з найбільш класичних колірних поєднань – синій і білий. І хоча ви зазвичай бачите це в темно-синьому кольорі, ми любимо поєднувати суперсвітло-блакитний колір із чітким, прохолодним білим, щоб надати спальні відчуття свіжості.

Прокрутка до верху