Блакитний колір в інтер’єрі

Блакитний не завжди бажаний при виборі одягу, але блакитний колір в інтер’єрі можна використовувати куди більш поширено і вишукано: вважаючись кольором творчих натур, він одночасно надихає та заспокоює.

У когось блакитний може асоціюватися з лікувальними закладами, де він був обраний саме через психологічний вплив.

В яких кімнатах найкраще використовувати блакитний колір в інтер’єрі? Традиційно його вибирають для оформлення спалень як колір, що налаштовує на відпочинок. Але він здатний на більше!

У грамотному поєднанні з теплими відтінками жовтого або помаранчевого він здатний пожвавити вітальню, в якій будуть комфортно почуватися вся родина.

спальня у блакитному кольорі

У ванній кімнаті блакитний створить відчуття чистоти та простору.

Обережно варто використовувати його у поєднанні з білим, щоб не перетворити квартиру на операційну. Якщо ж дуже хочеться, бажано розбавити кількома яскравими кольоровими деталями, наприклад, темно-синьою контрастною шторкою для душу.

ванна в блакитному кольорі

Досить сміливою здається ідея оформити у блакитних тонах кухню.

Але, якщо правильно поєднувати колір стін, гарнітура та меблів, можна отримати дуже цікавий результат. Блакитний колір в інтер’єрі дуже добре розширює простір, а це саме те, чого так не вистачає у квартирах із сучасним плануванням.

кухня у блакитному кольорі

Вибираючи колір для оформлення дитячої, варто пам’ятати, що принцеси також люблять блакитний колір.

Взявши ніжні пастельні відтінки, можна легко довести, що немає нічого дівчачого, ніж блакитні штори! Щоправда, існує небезпека, що дитина почуватиметься в такій кімнаті надто спокійно, тому варто передбачити яскраві акценти для концентрації уваги.

дитяча у блакитному кольорі


З обережністю варто вдаватися до блакитного, займаючись обробкою робочої зони чи кабінету. Так, він дозволить почуватися спокійно і впевнено, але водночас у такому кабінеті буде дуже складно існувати людям, які звикли розбиратися зі справами в швидкому темпі: блакитний колір в інтер’єрі сприяє роздумам і довготривалому прийняттю рішення.

кабінет у блакитному кольорі


У передпокої рідко використовуються будь-які кольори, але якщо додавати кольорові деталі, що краще зупиниться на пастельних відтінках: тут, як і у випадку з кухнею, дуже легко отримати лікарняний блакитний. Всі ці рекомендації мають характер порад, адже остаточне рішення щодо кольорової гами будинку завжди приймає господар. Головне, щоб завжди було радісно повертатися в рідні стіни, а якого кольору вони будуть, не так вже й важливо.

Прокрутка до верху