Вибір сучасної стінки у вітальню

Меблеві стінки вперше з’явилися на ринку в 70-х роках минулого сторіччя і тривалий час були дефіцитним товаром.

Ситуація згодом кардинально змінилася. Сучасні стінки у вітальню, дитячі кімнати та деякі інші приміщення сьогодні можуть запропонувати безліч меблевих компаній. Кожен клієнт має можливість зробити подібні меблі за індивідуальним замовленням будь-якого колірного відтінку, розміру та конфігурації.

Розміри

Важливо знати, що приміщення не повинно бути захаращеною стінкою. Тому для маленьких кімнат ідеальним варіантом є модульні системи. Їх можна встановлювати різними способами виходячи з дизайнерської ідеї чи переваг замовника. Модулі не обов’язково мають бути однаковими за висотою. Оригінально виглядають у сучасному інтер’єрі низькі тумби та комоди під телевізори, а також навісні шафи чи полиці. Високим може бути шафа-вітрина для розміщення посуду.

Сьогодні є багато цікавих статей про дизайн інтер’єру та меблів, які пропонують досить оригінальні способи комплектації вітальні. Подібні рішення в окремих приміщеннях реалізуються значно простіше завдяки тому, що більшість виробників виготовляють окремі модулі для можливості комплектування гарнітури необхідного розміру сучасної стінки у вітальню.

Конфігурація

Меблеві фабрики пропонують широкий асортимент сучасних стінок для вітальні різної конфігурації. Наприклад, це можуть бути кутові, прямі (лінійні) та П-подібні системи. Якщо вітальня прямокутної форми, то для неї найкращим варіантом буде пряма стіна. Як правило, комплект таких модулів встановлюється вздовж стіни. Подібні меблі добре виглядатимуть і у квадратних вітальнях.

Основна перевага кутових меблевих стінок – це можливість раціонального використання порожнього простору кутів кімнати, не займаючи при цьому вільного місця. Такі стінки комплектуються великою кількістю модулів.

Як у кутових, так і в прямих стінках можна застосовувати кутові закінчення, наприклад, етажерки, стелажі і т. п. Подібні елементи можуть бути двох видів: закритими або відкритими, наявність яких надає меблям розкішного вигляду. Що стосується П-подібних стінок, то для їх установки необхідно багато вільного місця.

Матеріали

Сучасні стінки у вітальню виготовляються з найрізноманітніших матеріалів. Саме вони визначають експлуатаційні та якісні властивості меблів, а також її вартість. Бюджетна категорія включає стінки, виготовлені з ламінованого ДСП. Група дорожчих виробів представлена ​​меблями із натурального дерева.

Стінки із МДФ в даний час є оптимальним співвідношенням естетичності, високої якості та вартості. Такі фасади за своєю фактурою нагадують натуральну деревину, вони екологічно чисті та доступні покупцям із середнім рівнем достатку.

Прокрутити вгору