Вітальня в стилі «хай-тек»

Дуже стримана кольорова гама, чіткі, прямі лінії, строгі силуети та загальна лаконічність конструкцій є основними рисами вітальні у стилі «хай-тек».

Панування металу, скла та пластику характерне для цього стилю. Прямі кути та інші геометричні обсяги переважають в організації простору. Освітлення, підібране зі знанням справи, (різноманітні види підсвічування) та наявність останніх новинок техніки відіграють важливу роль в оформленні такого інтер’єру.

В інтер’єрі вітальні в стилі «хай-тек» дуже важливим є відчуття вільного простору, тому для здійснення подібного проекту бажано мати кімнату великого розміру.

Для оформлення невеликих віталень використовують дзеркала, які допомагають зорово збільшити простір. Цій же меті сприяє велика кількість в інтер’єрі скла і світлі тони. Для поділу на зони вітальні, яка поєднана з кухнею, відмінно підходять двері та перегородки зі скла.

вітальня в стилі хай-тек2

Оскільки яскраві кольори та строкатий орнамент тут неприпустимі, основними кольорами такого інтер’єру будуть білий, сірий та його відтінки, чорний та будь-які відтінки коричневого. Стіни оформляються просто та суворо. Це може бути якісна фарба чи однотонні шпалери без малюнка. Стеля підвісна з підсвічуванням або глянсова натяжна. Підлога гладка, з глянцем, а краще з металевим блиском. Матеріалом для нього може стати плитка, лінолеум та ламінат. Прозорі штори або світлі жалюзі стануть гідним обрамленням вікна/вікон. Незважаючи на строгість стилю, в ньому все ж таки має бути якийсь яскравий акцент. Їм може стати килим або диван, оббитий яскравою тканиною, також на цю роль підійде абстрактне панно.

вітальня в стилі хай-тек3

Як і у випадках з іншими стилями, вітальня у стилі «хай-тек», це використання різноманітних аксесуарів.

Світильники з металу химерних форм, незвичайні статуетки, панно, чорно-білі знімки у відповідних рамках, штучні квіти у цікавих композиціях. Поєднання білого кольору та скла з металом у меблів, як корпусної, так і м’якою, є відмінною рисою інтер’єру «хай-тек». А плоский телевізор із великим екраном стане заключним штрихом у його створенні.

вітальня в стилі хай-тек1

Прокрутити вгору