Облаштовуємо гардероб для взуття

Перед тим, як вбудовувати в свою оселю гардероб для взуття, слід передбачити для цього місце.

Взуття, як і людина, має відчувати певний комфорт.

Слід знайти найбільш прийнятні для тієї чи іншої сім’ї способи зберігання.

1. Полички

 Кладовки для одягу, як правило, використовуються для перебування там великої кількості речей, тому вони оснащуються пристроями, що дозволяють дотримуватися повного ажуру. Те саме стосується й розмови про вбиральні для взуття на замовлення. Помістіть у гардероб для взуття етажерку із трьох розташованих один над одним рядів.

2. Високий стелаж

 Якщо в квартирі або будинку проживає велика сім’я або два-три модники, то описана конструкція вже не є виходом зі становища. В цьому випадку пропонується побудувати в гардеробі для взуття стелаж на всю висоту та ширину однієї зі стін кімнатки. Можна замовити конструкцію, яка буде розміщуватися прямо під одягом, що висить.

3. Декілька стелажів

 Щоб вранці не ворушити всю колекцію взуттєвої, фахівці рекомендують влаштувати кросівки під спортивними костюмами, а туфлі під вихідним одягом. Є ще туалет, в який люди одягаються для виконання господарських завдань, тому набір гумових чобіт можна розмістити під куртками та фуфайками. Вбиральні для взуття можуть складатися з декількох секцій.

Експерименти у зберіганні черевиків та черевиків

Сьогодні звичайні меблеві конструкції для взуття сприймаються нудно. Дизайнери інтер’єрів радять застосовувати ефектніші варіанти «житла» для чобіт, кросівок та інших важливих для наших ніг предметів.

1. Стелаж, вбудований у трюмо

 Чому б не помістити поверхи із взуттям під скло? Сервіз та пляшки з дорогим коньяком радують нас таким способом у серванті, а чим гірше взуття?

2. Стелажі з деталями із хромованого металу 

Українці давно зробили крок у 21 століття – час високих технологій та наймасштабнішого дослідження космосу. Символ майбутнього, від якого просунутим домовласникам не можна відставати – блискучий металік. До речі, металеві аксесуари гардеробних для взуття на замовлення вирішать проблему їхньої міцності.

3. Взуттєві підставки у вигляді будиночків

Такий гаджет для взуття роками радуватиме ваших дітей. Тепер їм доставить особливу радість прибирати свої сандалі та черевики на відведене для них місце. Бажано пофарбувати частини багаторівневого палацу в різні кольори, це посилить корисний ефект. Матеріал для виготовлення такої міні-споруди може бути будь-яким.

Прокрутити вгору