9 простих кроків для організації невеликої гардеробної

Ми спробували всі хаки Pinterest, щоб упорядкувати свій одяг і аксесуари, ми прочитали цілі книги, щоб навчитися позбавлятися від безладу, але все ще не можемо взяти під контроль свою маленьку гардеробну. Тож ми вирішили звернути увагу на одного експерта, який вміє вести суперечки навіть у найзавантаженіших шафах.

Побудуйте ідеальну шафу

Якщо ви домовласник і маєте бюджет, щоб запланувати гардероб – організована шафа починається з планування.

Продуманий дизайн означає створення простору для кожної речі у вашому гардеробі, щоб ви могли легко орієнтуватися в своїй шафі щодня без безладу. Наприклад, якщо ви знаєте, що у вас більше сумок, ніж суконь у підлогу, подумайте про те, щоб використовувати більше полиць, ніж штанг.

Захистіть свій одяг

Скляні двері – це більше, ніж просто гарне доповнення до шафи. Якщо ви хочете захистити свій одяг від пилу, але не хочете, щоб ваш простір здавався більш тісним, скляні фасади шафи створять ефект скриньки для коштовностей, який збереже простір відкритим, зберігаючи ваш одяг захищеним.

Організуйте відповідно до щоденних потреб

Тримайте предмети, якими ви найчастіше користуєтеся, на рівні очей і використовуйте вищі ніші для менш використовуваних речей, таких як валізи чи сезонний одяг. Дійсно, яка користь від капелюхів для відпустки спереду та посередині, якщо ви живете в холодному кліматі?

Купи одягу

Ніщо так не обтяжує простір, як купи одягу. Це не тільки створює відчуття захаращення простору, але й ускладнює процес одягання.

Оскільки нікому не подобається копатися в купі джинсів або легінсів, покращте вигляд вашої шафи та зробіть одягання приємнішим за допомогою прихованих висувних підвісок.

Використовуйте низькі полиці для штанів і приховані висувні шафи для шарфів і краваток.

Використовуйте гачки, щоб тримати гаманці у вертикальному положенні

Гачки для сумок — це ще один туз у рукаві, коли справа доходить до додаткового вішання шафи.

Використовуйте їх, щоб ваша гардеробна виглядала як вітрина магазину, а ваші сумки стояли вертикально й не м’ялися. Їх також можна використовувати в більш інтенсивних зонах вашої шафи як місце для зберігання сумок або щоденного гаманця.

Зробіть місце для свого взуття

Шафи створені для одягу, але взуття теж може зайняти цей простір. Тримайте його повністю організованими, створивши полиці для взуття, які відповідають висоті ваших чобіт, підборів і балеток.

Це гарантує, що ви матимете висоту там, де вона вам потрібна, і не витрачатимете простір там, де її немає. Тепер ви також будете змушені повернути все назад, де ви це отримали.

Не забудьте про корзину

Одягання — це циклічний процес, тому не ігноруйте важливість прання в дизайні шафи. Вбудувати кошики в шухляди — це набагато елегантніше рішення, ніж мати окрему коробку, яка займає місце та може порушити зовнішній вигляд шафи.

Зробіть свою шафу ще більш функціональною, додавши корзину, яку можна легко зняти, і зберігаючи кілька в черзі для прання, хімчистки або організації шафи.

Створіть ілюзію

Відомо, що дзеркала можуть зробити будь-яку кімнату більшою, і гардеробна не є винятком.

Якщо у вас немає місця для дзеркала в повний зріст, ви все одно можете включити матеріал в інші частини, такі як фасади шаф і двері. Навіть невелике відображення тут і там створить ілюзію більшого простору, а коли справа доходить до підготовки, у вас ніколи не буде багато ракурсів для роботи.

Фальшивий острів

Коли мова йде про дизайн красивого та практичного простору, найдрібніші деталі роблять вашу шафу функціональною.

Висувну складану полицю можна використовувати для складання білизни, пакування та навіть прасування — це чудове рішення для просторів, занадто малих для острова.

Прокрутити вгору