17 порад, як зробити маленьку комору акуратною та організованою

Звичайно, ми всі хочемо кухню з величезною  коморою та місцем, щоб сховати всі коробки з пластівцями та пакетики з чіпсами. Але реальність така, що багато хто з нас застрягли на  крихітній кухні, де ледве вистачає місця, щоб сховати свою колекцію кітчевих кавових кухлів.

Хоча ми не можемо допомогти вашій поточній площі, у нас є  рішення для організації, які зроблять ваш простір набагато комфортнішим. Перегляньте 20 геніальних способів організувати свою маленьку комору, будь то додаткова шафа, саморобна установка чи маленький куточок.

01з 17

Скористайтеся перевагами вертикального простору

Якщо ви думаєте, що у вас є проблеми з квадратними метрами, швидше за все, ви просто не виглядаєте достатньо високо. Підніміть організацію на новий рівень, додавши полиці та шафи від підлоги до стелі. Тримайте повсякденні речі в межах досяжності та зберігайте зайві запаси та менш вживані речі зверху. Якщо потрібно, встановіть драбину для зручного доступу.

02з 17

Використайте іншу комору

Якщо вам не вистачає вбудованих шаф і полиць, це не означає, що ви приречені зберігати комору на своєму дорогоцінному прилавку. Просто вставте книжкову шафу в порожній кут вашої кухні — знаменита  книжкова полиця IKEA Billy зі скляними дверцятами  ідеально підходить для відтворення саме цього вигляду — це шикарне доповнення, яке дасть вам багато місця для додаткового зберігання, посуду та ваших улюблених кулінарних книг.

03з 17

Спробуйте зовнішні полиці шафи

Якщо зберігання — це ваша найбільша турбота, сприймайте кожне порожнє місце як можливість створити додаткові місця для паркування речей у коморі. Нам подобається, як на цій кухні використовується невикористана сторона кухонної шафи, щоб  максимізувати зберігання  за допомогою полиць.

04з 17

Легко знаходити речі

Коли у вас маленька комора, дуже важливо, щоб усе було на своєму місці, і все це було легко знайти. Виберіть дротяні або сітчасті кошики, через які ви добре бачите, і чисті контейнери, щоб легко знайти улюблені закуски.

05з 17

Вставте висувні полиці

Якщо ви облаштовуєте невелику комору, чи можемо ми запропонувати включити висувну полицю? Це не ситуація «зроби або зламай», але висунути полиці, щоб легко отримати доступ до речей із задньої частини комори, не перебираючи спочатку мільйон інших речей, — це вершина організаційного блаженства.

06з 17

Розгляньте форми контейнерів

Не всі ємності слід зберігати однаково — наприклад, ці напої різного розміру. У той час як деякі найкраще працюють стоячи, інші краще зберігати лежачи або в контейнерах типу диспенсера. Оцініть свої потреби та зберігайте відповідно.

07з 17

Використовуйте сховище за дверима

Якщо у вас є більші двері комори, використовуйте систему стелажів за дверима, щоб подвоїти простір для зберігання.

08з 17

Відкрита комора своїми руками

Якщо у вас є порожній простір на стіні, у вас є можливість зробити своїми руками відкриту комору з серйозним естетичним потенціалом. Похід до господарського магазину за дерев’яними 2×4 може повністю змінити зовнішній вигляд вашої кухні та забезпечити масу місця для зберігання скоб і посуду.

09з 17

Побудуйте кутову комору

Якщо ви завжди мріяли про комору-купе, але переконані, що у вас для неї немає місця, подумайте ще раз. Цей чарівний куточок, вирізаний із невикористаного кутка на кухні, зберігає набагато більше, ніж ви думаєте. А якщо ви не спритний тип, розташуйте полиці таким чином, закріпивши двері та стіни.

10з 17

Поставте банки та склянки на стійки

Банки та консерви часто губляться одна за одною навіть у маленьких коморах і шафах. Розмістіть їх усі на вітрині за допомогою стояків комори, і вам більше ніколи не доведеться переглядати їх усіх, щоб знайти єдину банку.

11з 17

Зробіть це красиво

Комори часто фарбують у яскравий білий колір і рідко можуть похвалитися стилем, але правда в тому, що чим стильніше вона виглядає, тим більше у вас буде мотивації підтримувати її в порядку. Цей фруктовий візерунок миттєво робить цю кутову комору сонячною та яскравою.

12з 17

Декантуйте речі з комори

Закуски, такі як пластівці та чіпси, часто поставляються у великих громіздких коробках або наповнених повітрям пакетах, які займають більше місця, ніж вміст у них. Перелийте їх у прозорі компактні контейнери, які можна штабелювати, щоб заощадити цінний простір на полицях і зробити ваші закуски привабливими.

13з 17

Розглянемо всі шляхи організації

Коли справа доходить до повної організації (особливо в такому місці, як комора, де зберігаються запаси всіх форм і розмірів), важливо розглянути всі рішення для зберігання. Для одних предметів можуть підійти полиці, а для інших – коробки в стилі кубиків. І в цьому випадку висувні ящики є чудовим місцем, щоб заховати ще більше скоб для комори.

14з 17

Використовуйте будь-який шматочок простору

Сховище за дверцятами — чудовий вибір будь-де, включно з невеликою коморою. Додайте неглибокі полиці до внутрішньої сторони дверей, щоб ви могли зберігати додаткові спеції та використовувати кожен дюйм вільного простору.

15з 17

Включіть Lazy Susans

Замість того, щоб набивати свою комору предметами, які обов’язково загубляться, поставте вищі пляшки та банки на  обертові ледачі Сьюзани, щоб отримати доступ на 360 градусів. Перестаньте перемішувати пляшки та обертайте їх навколо, щоб замість цього взяти те, що вам потрібно.

16з 17

Створення зон

Однією з основ організації є групування певних категорій. Це полегшує пошук предметів і зберігає разом усе, що може знадобитися в певний час. Ця організована та добре укомплектована комора включає зону зерен, зону консервів та зону закусок, які, безумовно, полегшують ранок (день і вечір).

17з 17

Розширте свій острів

Якщо ви домовилися про великий острів замість окремої комори, подумайте про те, щоб бічні сторони комори були зручними для скоб. Нам подобається, як цей відкритий острів може похвалитися спеціальною полицею для декантованих макаронів, зерна та рису.

Прокрутити вгору