8 порад щодо зберігання та впорядкування вашого одягу, за словами професіонала

Добре організована шафа може змінити як вашу спальню, так і вашу ранкову рутину. Незалежно від того, чи є у вас крихітна шафа, яка ніби тріщить по швах, або вам пощастило мати гардеробну, заповнену простором, правильна система організації може подвоїти ваші місця для зберігання.

Але найскладніша частина залишатися організованою – це в першу чергу стати організованою. Важливо вибрати систему, яка підходить вам і вашим потребам, і не менш важливо йти в ногу з нею. Буде набагато легше знайти саме те, що ви хочете одягнути, якщо ваша шафа чиста та впорядкована.

Щоб ви могли почати, ми попросили двох досвідчених організаторів дати нам найкращі поради, як підтримувати порядок у кожному предметі одягу.

01з 08

Класифікуйте свої полички

Може виникнути спокуса просто викинути все, що ви не хочете вішати в шухляду, але ви повинні почати з упорядкування комода. Спробуйте воронкоподібний підхід, плануючи свій комод. Виберіть одну загальну категорію для кожної шухляди, а потім розділіть кожну категорію за допомогою роздільників.

Інвестуйте в перегородки для ящиків, щоб усе було легше тримати на своїх місцях.

02з 08

Повісити за категорією

Іноді маленька і велика шафа мають одну й ту саму проблему — як знайти все, коли все разом підвішено? Треба почати з системи. Спочатку розвісьте одяг за категоріями — без рукавів, з короткими рукавами, з довгими рукавами, светри, куртки. Потім у кожній категорії сегментуйте за кольором, починаючи з білого.

03з 08

Встановіть полиці в маленьку шафу

Іноді вам потрібно більше місця, щоб скласти одяг, або у вашій спальні просто немає місця для комода. Подумайте про додавання постійних стелажів у вашу шафу для обтічного, чіткого вигляду, який ідеально підходить для громіздких предметів, які насправді нелегко повісити. Ви можете легко зробити індивідуальні стелажі своїми руками або найняти професіонала, щоб створити вашу ідеальну шафу.

04з 08

Використовуйте задню частину дверей

Те, що у вас невелика шафа, не означає, що вам потрібно з усіх сил зберігати весь свій одяг і взуття. Якщо у вас немає гардеробної, завжди використовуйте задню частину дверей. Це збільшить простір для зберігання речей, особливо взуття.

Не зберігайте нічого надто громіздкого, щоб ваші двері легко відкривалися та закривалися.

05з 08

Оптимізуйте свої вішаки

Один із найпростіших способів збільшити простір і змінити зовнішній вигляд вашої шафи — відмовитися від безкоштовних вішалок і інвестувати в обтічні, відповідні вішалки.

Прості вішалки — це найефективніший спосіб змінити зовнішній вигляд вашої шафи. Тонкі нековзкі оксамитові вішалки — чудовий спосіб подвоїти простір для підвішування та гарантувати, що ваш одяг не зісковзне.

06з 08

Поміняти одяг (якщо потрібно)

Якщо у вас є простір, немає потреби міняти сезонний одяг, але якщо у вас мало місця, сезонний обмін є ключовим для підтримки порядку у вашій шафі. Якщо ви боїтеся міняти свій одяг, полегшуйте собі щосезону.

Просто переконайтеся, що у вас є стратегія обміну завчасно. Наприклад, ваша полиця для шортів або кошик завжди буде змінюватися сезонно светрами. Це позбавить вас від необхідності винаходити колесо (чи планувати шафу) кожного сезону.

07з 08

Інвестуйте у вертикальне зберігання

Вам не потрібно наймати професійного монтажника шаф, щоб збільшити простір. Думай вертикально. Окремо стоячі блоки, можуть збільшити тонни зберігання на дуже невеликій площі.

Знімне вертикальне сховище також є чудовим рішенням для орендарів, яким дійсно потрібно додаткове сховище, але вони не хочуть ризикувати.

08з 08

Перейдіть на вертикальне зберігання взуття

Небагато речей змушують професійного органайзера так здригатися, як купа взуття на дні шафи. Замість цього додайте вертикальну полицю для взуття, щоб зберігати улюблені пари в легкодоступному місці, і вам ніколи не доведеться шукати відповідну пару.

Якщо у вас є кілька пар рідкого взуття для особливих випадків, ви можете зберігати їх у коробках у верхній частині шафи або під ліжком, щоб вони не займали дорогоцінний об’єкт.

Прокрутити вгору