гардеробная в квартире

Гардеробна у квартирі

Як відомо, кожна річ має своє місце. Але що робити, якщо у цьому плані речі починають становити впевнену конкуренцію своїм власникам?

Вирішенням цієї проблеми може стати вбиральня у квартирі.

Якщо раніше цей атрибут важко вписувався в рамки житлової квартири, нинішні умови цілком дозволяють виділити під нього окреме приміщення. Сучасні вбиральні кімнати з’являються на місці комор, приміщень, що не використовуються, і виникають у спеціально відгороджених ділянках житлових кімнат. Мрієте про власну вбиральню в квартирі? Втілити це бажання у життя цілком реально. Спочатку необхідно визначитися з місцем.

Подумайте, яку ділянку квартири вам не шкода пожертвувати на те, щоб ваші речі відчували себе комфортно, а ви, у свою чергу, не боролися з предметами одягу, що випадали з шафи, і не спотикалися про численні пари взуття в передпокої.

Площа вбиральні повинна бути такою, щоб у ній мала можливість переодягтися і розглянути себе в дзеркалі з різних ракурсів одна людина. Як правило, для цього достатньо 4-6 квадратних метрів. Гардероб повинен мати як мінімум три секції – нижню, для взуття, домашнього текстилю та одягу, який можна зберігати у складеному вигляді. Середня секція для речей, що зберігаються на вішалках, повинна мати відповідну довжину. На верхній секції, яка повинна розташовуватись на достатній висоті, щоб до неї дотягнутися, розташовуються головні убори та аксесуари. Така схема організації простору вбиральні найбільш ергономічна і зручна.

Купувати готові меблі або замовляти у виробника залежить від ваших потреб, можливостей та особливостей планування приміщення.

Значно заощадити простір у вбиральні дозволить використання спеціальних вакуумних пакетів для зберігання речей. Слід зазначити, що вони хороші лише для «несезонного» одягу, оскільки після вилучення їх слід додатково упорядковувати.

Добре, якщо в вбиральні поміщається в розкладеному вигляді прасувальна дошка.

В цьому випадку потрібно потурбуватися про розетку для праски, завдяки чому можна вішати одяг на плічка відразу після прасування. Вбиральню в квартирі потрібно провітрювати, щоб одяг не набував у результаті зберігання неприємного запаху. Дзеркало на повний зріст – обов’язковий атрибут гардеробу. Воно має бути добре підсвіченим і мати нічим не загороджений огляд відображення.

Прокрутити вгору