дизайнерские диваны и кресла

Ці чудові дивани та крісла виготовлені зі сталевих бочок.

Складно уявити промислові сталеві бочки в домашньому інтер’єрі в ролі дуже стильних і зручних меблів, чи не так? Тим не менш, ці дивани та крісла виконані саме із сталевих бочок.

Майстри, в буквальному значенні, переробляють бочки у функціональні та стильні предмети меблів для домашнього інтер’єру. Кожна з цих бочок потрапляє в майстерню від різних постачальників, які використовували їх у різних сферах.

Деякі з готових диванів та крісел, звичайно ж, підійдуть більше холостяцькому житлу, інтер’єру гаража, або квартирі в стилі лофт.

Але є екземпляри, які зможуть прикрасити навіть вітальню в сімейному будинку, адже виглядають вони не гірше за класичні м’які меблі.

дизайнерські дивани та крісла_1

Дизайнери цих меблів не зупинилися на одному виді конструкцій з бочок, вони також роблять різні розміри та конструкції для диванів, крісел, табуретів, кавових столиків, одиниць зберігання, а також підставок для телевізорів. Хоча ізюминкою колекції, безумовно, є представлені сьогодні дивани та крісла.

Кожен виріб пофарбований порошковою фарбою і може сміливо використовуватися просто неба, не боячись корозії та іржі.

дизайнерські дивани та крісла_2

М’які елементи меблів оббиті барвистими атмосферостійкими синтетичними тканинами, які можна використовувати на відкритих терасах.

Як Вам такий вид меблів? Якщо сподобалося, не забудьте поділитися з друзями, така ідея заслуговує на увагу.

Прокрутити вгору