кресла для сада

Крісла для саду

Людям досить часто необхідно відпочити та розслабитися, щоб акумулювати сили для подальшої активної діяльності.

Є багато різних способів відпочити. Найпопулярніший – посидіти у зручному кріслі, бажано на свіжому повітрі.

Можна поєднати ці два моменти, встановивши зручні крісла для саду, і тоді повноцінний відпочинок буде забезпечений повністю. Ось кілька варіантів зовнішньої та зручної меблів для відпочинку:

1. «Круглий оазис»

крісла для саду4


Це гарний диван округлої форми, за яким приємно провести час із друзями чи з родиною, випити гарну каву чи сік та поспілкуватися з приємними людьми. Конструкцію з дивана та столика захищає парасолька-навіс, яка вкриє від невеликого дощу.

2. Крісло-гойдалка

крісла гойдалки для саду


Це крісло для саду розроблене спеціально для тих, хто любить насолоджуватися красою заходу сонця. Конструкція нагадає Вам про таке безтурботне дитинство, що швидко пройшло. Крісло виконане у формі серця і може бути підвішене не лише на терасі будинку, а й на дереві.

3. Скульптурні меблі

крісла для саду6


Мистецтво має безліч різних форм для самовираження людини, різні стилі чіпають душу різних людей. Ця скульптурна зовнішні меблі, виготовлена ​​з металу і скловолокна також має своїх поціновувачів і шанувальників. Дизайн дуже сучасний та елегантний. Ці меблі стануть окрасою Вашого будинку.

4. Крісло-шезлонг

крісла для саду2


Якщо Ви мешкаєте на узбережжі, обов’язково зверніть увагу на ці крісла для саду. Вони схожі на старі римські колісниці. Дизайн цих крісел – це комбінація класики та модерну.

5. Крісло в коробці

крісла для саду3


Це незвичайне крісло дуже зручне для саду, басейну чи пляжу. Воно досить легке, за потреби складається. Дах захищає від вітру та сонця. Натуральні матеріали дарують відчуття близькості до природи. Крісло може розкладатися в горизонтальне положення.

Прокрутити вгору